Beşiktaş taraftarı adres verdi

Beşiktaşlı taraftarlar, Siyah Beyazlı yönetime Galatasaray derbisi için adres verdi.

FUTBOL 23.11.2014, 21:29
1410
Beşiktaş taraftarı adres verdi

Beşiktaş'ın stat sorununa taraftar da katıldı. Kasımpaşa ve Akhisar Belediyespor karşılaşmalarınıBaşakşehir Fatih Terim Stadyumu'nda oynayacak olan Siyah Beyazlılar'da, taraftarlar, yönetimeGalatasaray derbisi için çağrıda bulundu. Teknik direktör Slaven Bilic'in de ısrarla istediği Başakşehir Stadı için taraftarlar "Yönetim uyuma, Cim Bom maçı burada' diyerek, ligin 16. haftasında oynanacak olan Galatasaray derbisinin bu statta oynanması istediler. 

Yalnız bırakmadılar
Kasımpaşa maçında takımlarını yalnız bırakmayan Beşiktaşlı taraftarlar, maç sonuna kadar desteklerini sürdürdüler. Bu maçı izlemek için yaklaşık 7 bin Beşiktaş taraftarı stattaki yerlerini aldılar.

Yorumlar (5)
Sami 6 yıl önce
Bu gelenler gercek bjk taraftari degilki, bunlar kongre uyeleriyle burada yorum yazdigini sanan birkac zavalli. Iste ancak 6 bin kisi olurlar. Gercek delikanli taraftari cok ararsiniz!
B.j.K 1903 6 yıl önce
Yürü git lan işine sami angutu vodafone stadımız bittince sülalen bile dayanamaz gelmek ister.
Serdar Sraç 6 yıl önce
'' Sami '' hadi oradan :) komiksin hem de çok komik...
hasan kara 6 yıl önce
17bin kişilik stadı doldurması gerekirdi İstanbul seyircisininim konyada oynasın takımı özlemiş binlerce Beşiktaşlı bekliyor çevresinde 7-8 ile uzaklık 1-2 saat 42 bin full .
maf 6 yıl önce
Kartalım Anadolu'ya.İstanbul taraftar görsün!!!