Beşiktaş'tan Portekiz'e...

Beşiktaş'ın U21 takımında forma giyen Berke Doğukan Önde, Portekiz'in Vitoria Guimares takımıyla 3 yıllık sözleşme imzaladı.

FUTBOL 05.09.2019, 09:32 06.09.2019, 09:25 kartalbakışı.com
254

Geçtiğimiz sezon Beşiktaş'ın U21 takımında forma giyen Berke Doğukan Önde, Portekiz Ligi ekiplerinden Vitoria Guimares'e transfer oldu. 19 yaşındaki genç golcü, yeni takımıyla 3 yıllık sözleşme imzaladı. 1.96 boyunda olan Berke, 5 yıldır Beşiktaş altyapısında forma giyiyordu. Futbol hayatının yurt dışında sürdürecek olan Berke'nin transferinde pay sahibi olan isimler; Ahmet Asil, Fatih Demirci ve Murat Turancı, Türkiye’deki yetenekli gençleri Avrupa’nın bir çok takımına kazandırmaya devam edeceklerini belirtti.

Futbol hayatının yurt dışında sürdürecek olan Berke'nin transferinde pay sahibi olan isimler; Ahmet Asil, Fatih Demirci ve Murat Turancı, Türkiye’deki yetenekli gençleri Avrupa’nın bir çok takımına kazandırmaya devam edeceklerini belirtti.

Milliyet

Yorumlar (1)
Kamil sarızeybek 1 yıl önce
Bu gençleri a takıma alıcakları yerde gidip avroları yabancı topçulara ödüyorlar.güya Takımlarımız borç batağından kurtulacaklar ..ha..ha..ha.