Beşiktaş'tan Mario Gomez hamlesi!

Beşiktaş'ta performansıyla Demba Ba'yı unutturan Mario Gomez'in gelecek sene de takımda kalması için formüller aranıyor.

 Beşiktaş'ın Alman yıldızı Mario Gomez yükselen performansı ile Bundesliga takımlarının gözdesi oldu. Başta Wolfsburg olmak üzere pek çok ekip Gomez'i takibe alırken menajeri de yönetimi sıkıştırmaya başladı. İki yıllığına kiralık olarak gelen Gomez'in bonservisi sezon sonunda alınmazsa Beşiktaş'ın opsiyon hakkı elinden gidecek. Fakat yönetim 8.5 milyon Euro'luk opsiyon hakkını öderse bu kez de "finansal fair-play" kuralları ile sıkıntı yaşayacak. Büyük bir sıkıntı yaşayan yönetim ise Fiorentina ile Gomez için görüşmeler yapmaya hazırlanırken, gelecek sezon bitecek olan kiralama anlaşmasına ek olarak 2 yıl daha istemeye hazırlanıyor.

Bu arada Gomez'e de "sezon sonunda iki taraftan birisi isterse kiralama sözleşmesi sona erer" maddesinin sözleşmeden çıkarılması için teklif yapıldı.
Kaynak: Fotospor
Güncelleme Tarihi: 25 Ekim 2015, 02:19
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yemezbey
Yemezbey - 4 yıl Önce

Güneş saçma sapan değişiklikler yapmasa, yönetim Lucas-Linnes gibi oyuncuları transfer etse, Gomez'in attığı gol sayısı belki şimdiden 15'i bulmuştu, adama doğru düzgün orta gitmiyor.