"Beşiktaş'ta yapacak çok işim var"

Teknik direktör Şenol Güneş, "Keşke boşta olsa, Şenol Hoca'yla yola çıkmayı çok isterim" diyen Muharrem Usta'nın sözlerinden gurur duyduğunu söyledi

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta'nın kendisiyle ilgili olumlu sözlerine teşekkür etti. Muharrem Usta, geçtiğimiz günlerde katıldığı bir televizyon programında Şenol Güneş'le çalışmayı çok istediğini dile getirdi. Usta'nın kendisi hakkındaki sözleri ile ilgili olarak tecrübeli çalıştırıcı şu açıklamayı yaptı: 

Beşiktaş'ta yapacak çok işim var 
"Öncelikle Sayın Muharrem Usta'yı Trabzonspor'da başkanlığa seçilmesi nedeniyle tebrik ediyorum. Kendisine başarılar diliyorum, hayırlı olsun. Ayrıca, Sayın Usta'ya düşünceleri ve nezaketi için teşekkürü de bir borç biliyorum. Başkanın sözleri gurur verici. Ancak ben Beşiktaş'ta çok mutluyum. Burada yapacak çok iş ve kazanılacak çok kupa var. Ben ve ekibim kulüp olarak belirlenen hedeflere odaklandık. Tüm enerjimizi buna veriyoruz. Şu anda her şey çok güzel gidiyor. Tek üzüntümüz Avrupa'ya erken veda etmek. Yeni stadımız Vodafone Arena'ya şampiyon olarak çıkmak istiyoruz ve bunun için çabalıyoruz."

(Fotomaç)
Güncelleme Tarihi: 20 Aralık 2015, 09:40
YORUM EKLE
YORUMLAR
Bekir
Bekir - 3 yıl Önce

Orman istifa.

Hoca
Hoca - 3 yıl Önce

Valla şenol hoca ben senin beşiktaş,a fayda sağlıyacağına inanmıyorum..Milli hoca iken beşiktaş,lı futbolcularıda almazdın...Beşiktaş,a bir an önce gokhan-metin-mansız gibi Beşiktaş,lılar gelmeli..

DERMAN
DERMAN - 3 yıl Önce

Bu ülkede teknik direktörler arasında örnek gösterilecek ve örnek alınacak çok az insan vardır. Bir çoğu insan bile değildir. Şenol Güneş bu ülkeye fazla bir hocadır. Gerek hocalığı gerek insanlığı ile.