Beşiktaş'ta üç yabancı yolcu!

Beşiktaş'ta Teknik Direktör Şenol Güneş'in gözüne giremeyen Ramon Motta, Pedro Franco ve Alexander Milosevic'in devre arasında takımdan ayrılmanın planlarını yaptıkları ortaya çıktı.

FUTBOL 24.12.2015, 09:44 24.12.2015, 09:45
1019
Beşiktaş'ta üç yabancı yolcu!
Milliyet Gazetesi'nin haberine göre; Beşiktaş’ta şans bulamayan oyuncuların, menajerleriyle temasa geçerek kendilerine kulüp bulmalarını istediği öğrenildi.

İsveç basınına yaptığı açıklamada, Fransa 2016 kadrosunda yer almak için öncelikle kendi kulübünde oynaması gerektiğini dile getiren Milosevic’in, kiralık veya bonservisiyle birlikte ayrılmaya kararlı olduğu belirtildi.

Milosevic gibi Pedro Franco’nun da Kolombiya Milli Takımı’na yeniden seçilebilmek için şans bulamadığı Beşiktaş’tan ayrılmayı düşündüğü ve bu konudaki girişimlerini hızlandırdığı aktarıldı. Bu sezon sadece kupa maçlarında forma giyen Franco’nun, Süper Lig’den bir kulübe kiralık gitmeye de sıcak baktığı vurgulandı.

Forma yarışında İsmail Köybaşı ve Dusko Tosic’in çok gerisinde kalan Motta’nın da ayrılık kararı aldığı ve aralarında Trabzonspor’un da yer aldığı bazı kulüplerle görüşme halinde olduğu iddia edildi.
Yorumlar (1)
özgür g 5 yıl önce
gidecekler:tolga gunay serdar franco mılısovıc motta tosıc mustafa
gelecek:boyka ve hakan defans nkoku donk carılla ndyade eren