Beşiktaş'ta derbiye saatler kala...

Beşiktaş'ta Galatasaray debisi öncesi kaleci konusundaki belirsizlik devam ediyor.

 Sporting Lizbon maçında yediği hatalı golle taraftarın tepkisini çeken Tolga Zengin,  Şenol Güneş, "Kendimi iyi hissetmiyorum" diyen Tolga'dan saat 13.00'e kadar oynayıp oynamama kararı vermesini istedi.Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş kaleci kararını saat 13:00'da verecek.

Güncelleme Tarihi: 14 Aralık 2015, 11:12
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yamakasi
Yamakasi - 3 yıl Önce

Hakan Arıkan ile birlikte kulüp tarihinin en kötü kalecisi, belki de Türkiye tarihinin, bu kadar kötü bir kaleciye kova denir.

Yamakasi
Yamakasi @Yamakasi - 3 yıl Önce

Asper, Beşiktaş'a gelmiş en iyi kalecilerden biridir, Kjaer de gelmişti, sen getirdin, ben getirdim kavgasına Asper kurban gitti, gittiği takımda bile bize karşı çok iyi oynadı, o fizikle refleksleri müthişti, sen nasıl izlemişsin maçları, Asper Beşiktaş tarihindeki en iyi ilk 5 kaleciden biridir.

aslanavcisi
aslanavcisi @Yamakasi - 3 yıl Önce

kardeşim hakan bunun yanında zubizaretta gibiydi gene hakana gelene kadar mayerler mühreler asperler gördü bu gözler ama tolga gibisini hiç görmedi..

aslanavcisi
aslanavcisi - 3 yıl Önce

oynamama kararı ver tolga yoksa bu şenol seni oynatır hem takımı hem seni hemde kendini bitirir sen en iyisi sezon ortasına kadar dinlen

Yusuf
Yusuf - 3 yıl Önce

Oynatmayin su kaleci bozuntusunu. Senol onu hemserisi diye oynatiyor ama Besiktasi yakiyor. Sezon sonu Ormanla beraber defolup giderler insAllah!

Mustafa66
Mustafa66 - 3 yıl Önce

Normal futbolcuyu kaleye soksa daha iyi kalecilik yapar bu tolgadan

aslanavcisi
aslanavcisi @Mustafa66 - 3 yıl Önce

bknz: daniel pancu.

hüseyin
hüseyin - 3 yıl Önce

olası bir hatada taraftar değil tolganın şenol güneşin bile fişini çeker.. kardeşim adam moral motivasyon olarak düşük tedirgin özgüven yok. bu kadar sorunlu bir adama kale verilir mi ?? yazdık ya günayın suçu ne.

Mustafa66
Mustafa66 - 3 yıl Önce

Zaten o salak oynarsa kesin tenilirik .gelene gec diyof adam yav yeterrrrrr. Gecen sene uefadan eleyen bu salak bu sene eleyen yine bu salak yeteŕrrrrrrrrrr

Kartalim
Kartalim - 3 yıl Önce

Hey aslan avcisi sana kalmamis bide bu

aslanavcisi
aslanavcisi @Kartalim - 3 yıl Önce

kardeşim ben fikrimi söyledim herhalde bana kalmadı ama aklın yolu bir gördüğün gibi tolga kadroda yok.

Hakan
Hakan - 3 yıl Önce

Tolga oynamama kararı al inzivaya cekil :)