Beşiktaş'ta derbiye saatler kala...

Beşiktaş'ta Galatasaray debisi öncesi kaleci konusundaki belirsizlik devam ediyor.

FUTBOL 14.12.2015, 11:06 14.12.2015, 11:12
9048

 Sporting Lizbon maçında yediği hatalı golle taraftarın tepkisini çeken Tolga Zengin,  Şenol Güneş, "Kendimi iyi hissetmiyorum" diyen Tolga'dan saat 13.00'e kadar oynayıp oynamama kararı vermesini istedi.Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş kaleci kararını saat 13:00'da verecek.

Yorumlar (19)
Yamakasi 5 yıl önce
Hakan Arıkan ile birlikte kulüp tarihinin en kötü kalecisi, belki de Türkiye tarihinin, bu kadar kötü bir kaleciye kova denir.
Yamakasi 5 yıl önce
Asper, Beşiktaş'a gelmiş en iyi kalecilerden biridir, Kjaer de gelmişti, sen getirdin, ben getirdim kavgasına Asper kurban gitti, gittiği takımda bile bize karşı çok iyi oynadı, o fizikle refleksleri müthişti, sen nasıl izlemişsin maçları, Asper Beşiktaş tarihindeki en iyi ilk 5 kaleciden biridir.
aslanavcisi 5 yıl önce
kardeşim hakan bunun yanında zubizaretta gibiydi gene hakana gelene kadar mayerler mühreler asperler gördü bu gözler ama tolga gibisini hiç görmedi..
aslanavcisi 5 yıl önce
oynamama kararı ver tolga yoksa bu şenol seni oynatır hem takımı hem seni hemde kendini bitirir sen en iyisi sezon ortasına kadar dinlen
Yusuf 5 yıl önce
Oynatmayin su kaleci bozuntusunu. Senol onu hemserisi diye oynatiyor ama Besiktasi yakiyor. Sezon sonu Ormanla beraber defolup giderler insAllah!
Mustafa66 5 yıl önce
Normal futbolcuyu kaleye soksa daha iyi kalecilik yapar bu tolgadan
aslanavcisi 5 yıl önce
bknz: daniel pancu.
hüseyin 5 yıl önce
olası bir hatada taraftar değil tolganın şenol güneşin bile fişini çeker.. kardeşim adam moral motivasyon olarak düşük tedirgin özgüven yok. bu kadar sorunlu bir adama kale verilir mi ?? yazdık ya günayın suçu ne.
Mustafa66 5 yıl önce
Zaten o salak oynarsa kesin tenilirik .gelene gec diyof adam yav yeterrrrrr. Gecen sene uefadan eleyen bu salak bu sene eleyen yine bu salak yeteŕrrrrrrrrrr
Kartalim 5 yıl önce
Hey aslan avcisi sana kalmamis bide bu
aslanavcisi 5 yıl önce
kardeşim ben fikrimi söyledim herhalde bana kalmadı ama aklın yolu bir gördüğün gibi tolga kadroda yok.
Hakan 5 yıl önce
Tolga oynamama kararı al inzivaya cekil :)
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın