Beşiktaş'ta Atiba kontratı kaptı!

Sözleşmesindeki madde gereği kalan 6 maçın 5’inde oynaması halinde 1 yıl daha Beşiktaş’ta kalacak olan Atiba için yönetim erkenden harekete geçti. Opsiyonun devreye girmesini beklemeden 36 yaşındaki yıldızın mukavelesi uzatılacak.

FUTBOL 21.04.2019, 12:48 22.04.2019, 22:05 kartalbakışı.com
215

Sezon başında istediği sözleşme verilmedi, kampa götürülmedi, haftalarca yönetimi bekledi... Ancak o Atiba, ligin en kritik döneminde Beşiktaş’ın yine en önemli oyuncularından biri haline geldi.

Özellikle sezonun ikinci yarısındaki çıkışın kahramanlarından olan Atiba, 36 yaşına basmasına rağmen performansını artırarak sürdürüyor. Orta sahadaki görevinin yanı sıra son 9 lig maçında 4 de gol atan kaptan, sadece taraftarların ve camianın değil, yönetimin de takdirini kazandı.

Mukavelesindeki madde gereği kalan 6 maçın 5’inde oynaması halinde sözleşmesi otomatik uzayacak olan Atiba için yönetim erkenden harekete geçti.

Yani Kanadalı futbolcu, 5 maçtan az oynasa bile yönetim Atiba ile yeni kontrat imzalayacak. 12 Mayıs’taki kongre sonrası resmi açıklamanın yapılması bekleniyor.

Fanatik

Yorumlar (1)
karakartal- 2 yıl önce
fikret orman sen ne yaparsın arkadaşım ne futbolcu araştırman var ne bir portföyün var 1-2 maç iyi oynadı diye atibaya sözleşme adriano gelmiş 35 yaşına sözleşme sol kanadın felç olmuş rakipler her maç koridor yapmışlar sözleşme sağbek gökan 35 yaşında artık gidemiyor sözleşme q7 36 sözleşme bu neyin mantığıdır o çok çıktığın televizyonlara bir günde bu mantığın izahı için çık çık be kardeşim bjk taraftarına bunu izah et herkes iyi kötü eksik yerleri için 19-24 aralığında ucuz iyi oyuncuları ya transfer veya kiralama yoluyla karolarına katarken birde senin yaptıklarına bak .bak sevgili kardeşim yoksa paranız bu koltuğu bırakmasını bilin.bıktı artık bu taraftar 35-34-36 lık dedelerden.beynini çalıştır bunlara verdiğin parayla çok daha genç koşan mücadele eden kaliteli adamlar alıp şampiyon olup şampiyonlar ligine kalabilirsin buda sana 50-60 milyon yuro demektir ya bunları yap yada abbas yolcu de hesabını ver bırak.artık çekilmez oldun stadı yaptım stadı yaptımda bir yere kadar en iyisi sen benim söylediklerimi iyi bir düşün düşün ama öğlenden evvel düşün ki sağlıklı olsun saygılar