Beşiktaş'ta 2 oyuncu gönderildi!

Beşiktaş, Sezer Öztürk ve Gökhan Süzen'in sözleşmelerini karşılıklı anlaşarak feshetti.

FUTBOL 06.10.2015, 23:06 06.10.2015, 23:07
6017

 Beşiktaş, Sezer Öztürk ve Gökhan Süzen'in sözleşmelerini karşılıklı anlaşarak feshetti.

Siyah-Beyazlılar, sezon başında kendilerine kulüp bulması yönünde talimat verdiği ve kadro dışı bıraktığı 2 oyuncusuyla yollarını resmen ayırdı.

Yapılan anlaşmaya göre yıllık 1.1 milyon Euro ücret alan Sezer'e sözleşme fesih bedeli olarak yaklaşık 900 bin Euro, 550 bin ücret alan Gökhan'a ise yaklaşık 300 bin Euro ödeme yapacak. İki oyuncunun da mukavelesi sezon sonunda sona erecekti.

2'si de hayal kırıklığı!

2013 yılında İstanbul Başakşehir'den transfer edilen Gökhan Süzen, bir türlü beklenini verememiş ve geçtiğimiz sezonu Gaziantspor'da kiralık olarak geçirmişti.

Fenerbahçe'den 2013 Temmuz'unda 1,5 milyon Euro bonservis bedeli ödenerek kadroya katılan Sezer Öztürk de, performans olarka yetersiz kalmış, yaşadığı sakatlılar ve İbrahim Toraman'la ettiği kavga ile gündeme oturmuştu. 

29 yaşındaki Sezer Öztürk'ün geçtiğimiz aylarda sosyal medyada dolaşan fotoğrafında aldığı kilolar dikkat çekerken, oyuncunun boksla ilgilenmeye başladığı öne sürülmüştü.

Ntvspor
Yorumlar (2)
rech 5 yıl önce
ne saçma bişey ya kardeşim sezere nasıl verirsiniz o parayı.. bu nasıl bir fesih anlaşması.. ipneliğine getirecektiniz antrenmana verecektiniz a2 ye bırakıyosunuz adam almanyalarda geziyor..
Bülent 5 yıl önce
Fiko odesin buyuk baskan sezer tosic serdar tolga cok isabetli transfer. Onder ozen tore ozi frei gibi transfer gerceklestirir cebi le koltuk degisir cebi se ronaldinho transferiyle bizi ite kopege rezil eder