Beşiktaş stoperini İspanya'da buldu!

Şenol Güneş'in isteğiyle stoper çalışmalarını sürdüren Beşiktaş'ta gündeme Celta'nın Arjantinli oyuncusu Gustavo Cabral geldi.

FUTBOL 11.11.2015, 07:55 11.11.2015, 08:01
3600
Uzun süredir Eder Balanta'nın peşinde olan Beşiktaş'ın sol stoper için alternatifinin ise Celta'nın Arjantinli oyuncusu Gustavo Cabral olduğu ortaya çıktı.
Sol bek ve ön libero da oynayabilen 30 yaşındaki oyuncu için siyah-beyazlıların çalışma yaptığı bildirildi. Balanta konusunda menajeri ile anlaşılmasına rağmen Kolombiyalı oyuncuyu İtalyan ve İspanyol ekiplerinin de istemesi Beşiktaş'ı alternatifler konusunda da harekete geçirdi. Scout ekibinin hazırladığı alternatif listesinde Şenol Güneş'in en fazla ilgi duyduğu oyuncunun Cabral olması üzerine Erdal Torunoğulları'nın harekete geçtiği bildirildi.


Cabral'ın menajeri ile temas kurulduğu ve Celta'dan 350 bin Euro alan Arjantinli stoperin ikna edilmesi konusunda sıkıntı yaşanmayacağını yönetime ilettiği öğrenildi. Sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Cabral'ın devre arasında çok uygun bir rakama transfer edilebileceği de rapor olarak yönetime sunuldu.KAYNAK:FOTOSPOR
Yorumlar (0)