Beşiktaş sözü aldı! Transferde gün sayıyor

Beşiktaş'ın yeni sezon öncesinde kadrosuna kazandırmak için yoğun çaba sarfettiği ancak başarılı olamadığı genç yıldız Martin Linnes, Siyah-Beyazlı formayı giymek için artık gün sayıyor...

FUTBOL 27.10.2014, 11:44
2638
Beşiktaş sözü aldı! Transferde gün sayıyor

Beşiktaş’la bütün konularda anlaşmasına rağmen transferi kulübü Molde’ye takılan 23 yaşındaki sağ bek Martin Linnes'in, Norveç’te sezonun sona ermesinin ardından Kara Kartal’a katılmayı planladığı bildirildi.

Genç futbolcu için uzun zamandır ısrarını sürdüren teknik direktör Slaven Bilic’ten, transfer raporunu alan yönetimin, başarılı futbolcu için girişimlere tekrardan başlamaya hazırlandığı öğrenildi. 

Molde Yönetimi’nden, Ağustos ayında, ‘Şampiyonluk yolunda ilerliyoruz. Sezon sonunda görüşelim’ sözünü alan Siyah- Beyazlılar’ın, Ocak ayında transfere nokta koyacağı ifade edildi.

Yorumlar (1)
grpbc 6 yıl önce
stad inşaatı ile birlikte maddi sıkıntı çok fazla ancak şampiyon olmamız ve önümüzdeki sene yeni stadımızda şampiyonlar liginde oynamamız için linnesle birlikte bir de merkez ortasaha almamız gerekiyor. Jones keşke kalsaydı demeden edemiyor insan. veli-atiba dışında savaşçı ortasahamız yok,necip sağ bekte ortasahadakinden çok daha iyi.. ozzy hücum oynamayı daha çok seviyor.