Beşiktaş Sow’u istedi

Konoplyanka, Dszudszak, Sako ve Olcan Adın konusunda umduğunu bulamayan siyah-beyazlılar, F.Bahçe'nin yıldızı Moussa Sow'u kiralamak için düğmeye bastı. Ahmet Çebi'nin bizzat Aziz Yıldırım'ı arayıp Senegalli golcünün durumunu sorduğu, başkanın topu sportif direktör Giuliano Terraneo'ya attığı bildirildi.

FUTBOL 28.06.2015, 01:57
2396
Beşiktaş Sow’u istedi

Sol kanat için arayışlarını sürdüren Beşiktaş'ta listeye sürpriz bir isim girdi. Konoplyanka'nın her gün yeni bir talepte bulunması, Dszudszak'ın ancak Ocak ayından itibaren takıma katılacak olması, Sako'nun İngiltere'de kalmak istemesi, Olcan Adın için de Hamza Hamzaoğlu'nun yerine oyuncu almadan gitmesine izin vermemesi; siyah-beyazlıların elini kolunu bağladı. Bu gelişmelerin ardından Beşiktaş yönetiminin sürpriz bir hamle yaparak F.Bahçe'de bu sezon kadroya girmesi zor görünen Moussa Sow için kiralama teklifinde bulunduğu iddia edildi. Ahmet Çebi'nin bizzat Aziz Yıldırım'ı aradığı ve Sow'un durumu sorduğu öğrenildi. Yıldırım'ın bu soru karşısında topu Terraneo'ya attığı bildirildi. Sow'un kadroya girememe durumunun ortaya çıkması halinde Beşiktaş'a kiralanmasına 'hayır demeyeceği' ifade edildi.

 

FOTOMAÇ

Yorumlar (6)
yalan gel yalanaa 5 yıl önce
fotomaç değil mübarek meksika dizisi senaryosu yazan bir kuruluş yeter be totomaç olurda anca bu kadar olur yani arkadaş günde belki 50 yalan haber yapıyosunuz hele beşiktaş nedense daha bi işinize geliyor
evrim 5 yıl önce
yalan haber ama kiralık olmaz 2 milyon euroya veriyolarsa alınabilir :D
kartalbey 5 yıl önce
adamın sözleşmesi seneye bitiyor, ne kiralaması, saçmalama totomaç
Burak gökce 5 yıl önce
Keske Gelse cok güzel olur
serkanatlı 5 yıl önce
keşke
öhö 5 yıl önce
muhakkak alınmalı. çok mütevazi ve çalışkan.