Beşiktaş Resmen Açıkladı

Beşiktaş KAP'a bildirdi: "Daniel Opare bedelsiz olarak FC Porto'dan sezon sonuna kadar kiralanmıştır"

Beşiktaş Resmen Açıkladı

Beşiktaş, Ganalı futbolcu Daniel Opare'yi Porto'dan sezon sonuna kadar bedelsiz kiraladığını açıkladı.

İŞTE YAPILAN AÇIKLAMA...

"Daniel Opare'nin Şirketimize transferi ile ilgili olarak Oyuncunun kendisi ve FC Porto kulübü ile anlaşmaya varılmıştır. Buna göre, Daniel Opare 2014-2015 sezonu sonuna kadar bedelsiz olarak FC Porto'dan kiralanmıştır. 2014-2015 sezonu sonunda oyuncunun haklarını satın alma opsiyonu Şirketimize aittir. Oyuncuya 2014-2015 sezonu sonuna kadar 312.500 Avro garanti ücreti, 5.000 Avro maçbaşı ücreti ödenecektir. "

YORUM EKLE
YORUMLAR
grkan
grkan - 4 yıl Önce

opsiyon ?

Alpay
Alpay - 4 yıl Önce

Yönetim Istifa....bedelsiz oyuncu istemiyoruz...hede hüdü karizma hede hüdü....adali....orman istifa.Bu isin saka tarafi,@grkan kardes radyospor´da konusldu ve satin alma opsiyonu bizde oldugu söylendi.selam Besiktasli kardeslerime.

marco
marco - 4 yıl Önce

aynen bedelsiz oyuncu istemiyoruz orman istifa... biz beleşçimiyiz bi adımız var 5 milyon verirdi yd bakanla adalı.

rech
rech - 4 yıl Önce

opsiyon bedeli ne kadar ?

grkan
grkan - 4 yıl Önce

opsiyonu ne kadar demek istemiştim kapa verilen açıklamada opsiyonun kaç oldugu yazmıyor, çünkü bu sene fazla şans bulamayacak yabancı kuralı halen geçerli olduğundan oyuncuda sakatlıktan tamamen çıkamadıgı ve formsuz oldugu için mecburen serdarın yedegi olucaktır, ama seneye ilk 11 oyuncusu olucak bu yüzden opsiyonu cok onemli, abartı miktar verip sonradan düşürüp alırız diye düşünüyorlarsa bu oyuncu iyileştikten sonra porto kesinlikle ucuza bırakmaz tam opsiyonu ister bu yüzden opsiyonun 3 milyonu geçmemesi lazım oda maksimum rakam bir sağ bek için

serkanatlı
serkanatlı - 4 yıl Önce

alpay,marco ve aynı düşünenlere!.helal yönetim,finansal fairplay ı bilmeyen önemsemeyen kişiler atıp-tutar.yıldırım demirören yüzünden 1 yıl gidemedik avrupa ya Beşiktaş'ıma 20-30milyon lira zararı oldu en az.Vicente del Bosque,matteo ferrari de kulüp 15 milyon euro zarar uğratıldı,Tomáš Zápotočný de mahkemelik olundu kulubü ile 3 milyon fazla ödendi..simao,almedia,quaresma denen insanlarında kulübe 10 milyon euro civarı alınış zararları oldu sadece bunlar toplansa Beşiktaşım 150 milyon tl daha iyi pozisyonda olurdu.ve her yönetim hata yapabilir önemli olan az olması bu yönetim Türkiye de kimsenin yapmadığını yapıyor kendi stadyumunu yapan tek kulübüz,kimseye ve devlete yaptırmıyoruz,kendi imkanlarımızla bunu kimse unutmasın.

hasan kartal
hasan kartal - 4 yıl Önce

Beşiktaş zenci futbolcu aldıkça ağzım sulanıyor . Daniel ilik gibi çocuk maşşallah . içim gıcıklandı valla.

Alpay
Alpay - 4 yıl Önce

Opsyionla ilgili birsey bulamadim,transfermarkt´da 3 milyon deger bicilmis.Motta formülü uygulana bilir,sonucta takimda kalmak isteyen birini geri alip oynatmak zor.eger asi tutarsa yönetim bir yolunu bulup alir diye düsünüyorum.Hayirlisi neyse o olsun!