Beşiktaş PFDK'da!

Spor Toto Süper Lig'de lider konumunda bulunan Beşiktaş, Trabzonspor maçı nedeniyle PFDK'ya sevkedildi.

FUTBOL 10.12.2014, 01:06
988
Beşiktaş PFDK'da!

TFF Hukuk Müşavirliği, Spor Toto Süper Lig'in 12. haftasında oynanan Beşiktaş - Trabzonspor maçında, siyah-beyazlıların talimatlara aykırı hareket nedeniyle PFDK'ya sevkedildiğini duyurdu.


İŞTE YAPILAN AÇIKLAMA...


BEŞİKTAŞ A.Ş. Kulübü'nün, 07.12.2014 tarihinde oynanan BEŞİKTAŞ A.Ş.-TRABZONSPOR A.Ş. Spor Toto Süper Lig Süleyman Seba Sezonu müsabakasındaki "talimatlara aykırı hareketi" nedeniyle 2014-2015 Sezonu Spor Toto Süper Lig Müsabakaları Statüsünün 8/3. maddesi ile Futbol Disiplin Talimatının 46. maddesi uyarınca PFDK'ya sevkine karar verilmiştir.

Yorumlar (9)
şeko şavgın 6 yıl önce
istermisiniz olmayan sahamızı kapasınlar:))
şeko şavgın 6 yıl önce
gs bizim en çok gol yeme rekorunu kırdı.helal olsun.
B.j.K 1903 6 yıl önce
Gayse 1 - Arsenal 4
Cevat prekazi 6 yıl önce
Evet Sayin seyirciler, Prekazi ortaladi, Tanju kafa ve top aglarda! Bu gol fikret taraftarlarina girsin!
B.j.K 1903 6 yıl önce
Arsenal senin Gaysene 4 tane girdirmiş daha yetmedimi gelenden gecenden dört yiye yiye dört köşemi oldun ha cevat prekazi...kafa iyi galiba.
Cuneyt 6 yıl önce
Trivelayi, Rabonayi,muhtesem calim ve sutlari yani Kaliteyi yani bir yildizi yani Ricardo Quaresmayi cok ozledik! Simdi gelse ilk mac olimpiyatta 70 bin olur!
B.j.K 1903 6 yıl önce
Q7 gelse 70 bin stada seyirci geleceği filan yok nedenini hemen söyliyeyim çünkü seveninden daha çok sevmeyeni varda ondan.sizinkisi sadece hayalden ibaret.Hangi takımın taraftarı Q7 yi sevmiş ki siz seviyonuz.Bugüne kadar q7 nin oynamış olduğu takımların taraftarına sorsak ki: quaresma denen adamı takımınızda tekrar görmek istermisiniz diye ne cevabı alırdınız ? Ben söyliyeyim kocaman bir HAYIR.
onur 6 yıl önce
yeterleenn renkliler tittirin gidin burdan, başlarım şimdi kuvarezmanızdan.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın