Beşiktaş, Ozan Tufan'dan vazgeçmiyor

Teknik direktör Şenol Güneş'in isteğiyle orta sahaya bir oyuncu almak isteyen Beşiktaş Yönetimi, Ozan Tufan transferini bitirmek için yaptığı girişimlerden geri adım atmıyor.

FUTBOL 05.08.2015, 09:14
1867
Beşiktaş, Ozan Tufan'dan vazgeçmiyor

Teknik direktör Şenol Güneş’in isteğiyle orta sahaya bir oyuncu almak isteyen Beşiktaş Yönetimi, Ozan Tufan transferini bitirmek için yaptığı girişimlerden geri adım atmıyor. Bursaspor’un yeni sözleşme önerisine rağmen, Ozan’ın Beşiktaş’ı istemesi üzerine siyah-beyazlılar bir kez daha yeşil-beyazlılar ile bir araya gelecek. 

Asıl hedefinin Arda gibi Avrupa’da büyük kulüplerde oynamak olduğunu çevresine söyleyen Ozan Tufan’ın, öncelikle Şenol Güneş ile birlikte birkaç yıl Beşiktaş’ta futbol oynamak istediği öğrenildi. Avrupa’ya, siyah-beyazlı takımdan gitmek isteyen genç yetenek, böylece yurt dışına hazır olarak gideceğine inanıyor. 

(Milliyet)

Yorumlar (3)
Anıl 5 yıl önce
Çok mantıklı düşünce.Ozan kardeşim eğer Beşiktaş'a gelirsen her maç oynama oranın fb ve gs den daha yuksek.Ayrıca Beşiktaş'ın değerini bulan futbolcuyu elden çıkarma düşüncesi de tam sana göre..İki sene sonra hem Beşiktaş'a para kazandırırsın hem de kendin kazanırsın.Üstelik Şenol hoca gibi bir avantajın da var.
ibrahim BJKMOYMULLU 5 yıl önce
Ozan için yıllardır patlama yapamayan ve kendine bakmadığı için sakatlıktan kurtulamayan ismail Köybaşı yı kapasitesi maalesef bir üst seviyeye çıkmayan iyi niyetli Necip Uysal ı ve parayı gözden çıkarmamız lazım. Bu Adam Beşiktaşta da durmaz Eğer istanbul bozmazsa Çok Akıllı Çok Güçlü Çok Yetenekli Bir Oyuncu Mutlaka BU Oyuncu Alınmalı. Her sene Mutlaka bir Bölgede Eksik kalıyoruz. 1 kişi daha alsak Şampiyon oluruz diyorum. Yönetimler Bizim Gördüğümüzü GÖRMÜYORLAR mı ANLAMIYORUM. YİNE 1 KİŞİ LAZIM. TOLGAY sakatlanmasaydı tamam ama sezon içinde CEZA olacak SAKATLIK olacak. GENİŞ KADRO ŞART!!!
EVRİM TALİH 5 yıl önce
Aynı fikirdeyim İbrahim,çok doğru ve yerinde bir analiz yapmışsınız