Beşiktaş maçında ilginç olay!

UEFA Avrupa Ligi'nde oynanan Club Brugge-Beşiktaş maçının 8. dakikasında herkesi şaşırtan ilginç bir olay yaşandı.

FUTBOL 12.03.2015, 21:54
513
Beşiktaş maçında ilginç olay!

UEFA Avrupa Ligi'nde oynanan Club Brugge-Beşiktaş maçının 8. dakikasına girilirken sahadaki çim sulama mekanizması aniden çalışmaya başladı.

İskoç hakem Craig Thomson, otomatik olarak devreye giren mekanizmanın çalışması nedeniyle maçı durdurmak zorunda kaldı. Karşılaşma 2 dakikalık duraklamanın ardından yeniden başladı.

 

Jan Breydel Stadyumu'nun kale arkasındaki sulama mekanizmasından yükselen tazyikli su, tribündeki bazı taraftarların ıslanmasına da neden oldu.

Yorumlar (2)
Atilla Orcun Karahan 6 yıl önce
Club Brügge Teknik Direktörü anasinin gözü Besiktasimizin isi hic de kolay degil.
Serdarin bir tank kadar agir oldugunu iyi etüd etmiski karsinina telasli ve hizli 18 Numarayi koydu. Hakem Necibe kirmizi göstermeyince Penaltiyi caliverdi. Mac icindeki sulama olayida Ali Cengiz oyunlarindan biriydi. Rakip Teknik Direktörleri basta olmak üzere Camura Yatarak Tur atlamayi kafasina koymus.. Dembaba ve Olcay kendisine ceki düzen vermeli inanarak oynamali Serdar avrupa kupalarindaki en kötü macini oynadi bugün. Rövansta Opare sagda Motta solda oynasa Mottaninda sakarlikta Serdardan kalir yani yok.. Isimiz cok zor.. Adamlar camur..
CastieL 6 yıl önce
Ya arkadaş sivas maçından sonra söylemiştim sahadaki futbolcularımız(!) ceset gibiler demiştim. hemen beni eleştirmiştiniz yarım saat baskı yemek ne demek ya? Real madrid olsa boynunu eğer dayanamaz yer golü. Hadi bakalım avrupa maceramız bitti gibi! şAMPiyon olamacagımızı bilmem söylemeye gerek var mı?