Beşiktaş Kulübü'nden taraftarlara teşekkür

Konya Büyükşehir Stadı'nda oynanan Beşiktaş - Trabzonspor mücadelesine büyük ilgi gösteren taraftarlarımıza teşekkür ederiz.

FUTBOL 07.12.2014, 21:24
908
Beşiktaş Kulübü'nden taraftarlara teşekkür

Anadolu'da Beşiktaşımıza olan sevginin bir kez daha sergilendiği Beşiktaş-Trabzonspor mücadelesi için, ülkemizin farklı şehirlerinden Konya'ya akın eden ve tribünleri doldurarak takımımızı yalnız bırakmayan tüm taraftarlarımıza teşekkür ederiz. 


Beşiktaş JK

Yorumlar (2)
BÜYÜK BEŞİKTAŞ 6 yıl önce
İstanbuldaki paralı askerlere kapak olsun.Anadoluda Beşiktaşımızı bu en zor sezonunda yanlız bırakmayan büyük taraftarımıza helal olsun. Beleşçi tayfa uzaklaştıkça Beşiktaş durdurulamıyor.
Kerim 6 yıl önce
Bazı programlarda başka takım taraftarlarına vurgu yapılıyor. Statta en fazla 100-200 Konyasporlu vardı. Ankara Konya yolu siyah beyaz oldu. Çevre illerden gelme imkanı olan herkes geldi NEDEN? bu takım sayipsiz değil demek için. Rakipteki her topta ıslıklayan 2-0 ile yetinmeyen 3 diye iten bir taraftar vardı. Bu takıma evinde oynama duygusu verdi taraftar. Yönetim bunu görmeli. Şampiyonluğun yolu ANKARA ve KONYA'da Olimpiyat ve Başakşehir'de