Beşiktaş, kondisyon ve taktik çalıştı

Yeni sezon hazırlıklarını Almanya kampında sürdüren Beşiktaş, bu sabah yaptığı antrenmanla çalışmalarına devam etti.

FUTBOL 07.07.2015, 16:32
1021
Beşiktaş, kondisyon ve taktik çalıştı

Teknik Direktör Şenol Güneş yönetiminde yapılan ve 1.5 saat süren antrenman, 2 grup halinde değişmeli olarak salonda başladı ve daha sonra sahada devam etti. Salonda çalışan ilk grup, kuvvet çalışmasını tamamladıktan sonra sahada 5'e 2 çalışması yaptı. 

Grup, alan daraltma çalışması sonrası ayak tenisi oynayarak antrenmanı tamamladı. 2. grup ise salon çalışması sonrası sahada minik kale maç ve ayak tenisi ile antrenmanı tamamladı.
Teknik Direktör Şenol Güneş, çalışma esnasında zaman zaman oyunu durdurarak futbolculara uyarılarda bulundu.

Antrenmana, izinli olan Pedro Franco, Alexander Milosevic ile bireysel çalışan Atiba Hutchinson ve Gökhan Töre katılmadı.

Siyah beyazlılar, hazırlıklarına bu akşam yapacağı antrenman ile devam edecek.

DHA

Yorumlar (8)
kamil 6 yıl önce
Beyler milosevic yada franco gidecek haberiniz.olsun
desêrteagle 6 yıl önce
insallah ikisi kalir kamil arkadasim Milosevic iki sene sonar en az 8-9 milion'a satariz franco'de oyle ! zaten artik bu saaten sonar bu takim sampiyonluk icin oynayamaz ! bari para kazanalim ! avrupa'ya yildiz gonderelim
dfsw 6 yıl önce
Beşiktaş yönetim kurulu bugün de İzmir'de iftar yemeği düzenledi. Yenildi,içildi ardından başkan kürsüyşe çıkıp seçime yönelik konuşma yapıldı. kuş sütünün eksik olmadığı 5 yıldızlı iftarın kimin cebinden karşılandığı açıklanmadı.zmir’de Hilton'da 5 yıldızlı iftar yemeğine; Başkan Fikret Orman, Basketbol Şubesi, Dernekler ve Taraftarlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Hakan Özköse, Taraftar ve Dernekler Sorumlusu Selçuk Kaynarkan ile Ege Bölgesi’nde faaliyet gösteren yirmi dokuz Beşiktaş derneğinin başkan ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.
dfsw 6 yıl önce
İftar sonrası kürsüye gelen Başkanımız Fikret Orman, gündemdeki konular hakkında davetlilere açıklamalarda bulundu. seçim konuşmasını andıran konuşmada Orman kongnre üyelerinden destek istedi.
lvnt 6 yıl önce
bu başkana seçimde oy vereninde allah belasını versin.başkanın da allah belasını verse de kurtulsak ne olur allahım sana yalvarıyorum şu mübarek günlerin yüzü gözü hürmetine ne olur
ASİ KARTAL 6 yıl önce
bu sahtekar fiko diline doladığı BEŞİKTAŞ HALKIN TAKIMIDIR masalını gerçeğe dönüştürüp bu aziz mübarek günlerde fakir fukaraya iftar yemeği verse allah razı olsun diyeceğim ama nerdeee!!!! nerde başı götü açık hatunlar varsa kiminle daha fazla reklam yapıyorsa onlara veriyor bu yemekleri hemde en lüx yerlerde...senin sonun geldi fiko
saçma asi kartal 6 yıl önce
komik misin sen
saçma ddsw 6 yıl önce
iftar saat 20.47 sen 19.59 başlamışsın aklınca saydırmaya yenildi içildi çıktı konuşmaya diye bugünün haberi ise iftar senin yazdığında daha olmadı yok dünün haberi ise sen bugün bu haberi buldun sallayacak.zekasızsınız 2-3 kişisiniz sürekli küfür kötüleme yemez oğlanlar Beşiktaş lılar bu sallamaları.