Beşiktaş'ın yenileri idmanda ne yaptı?

Siyah-Beyazlılar'a ara transfer döneminde katılan Denys Boyko, Marcelo ve Delgado, ilk kez beraber çıktıkları takım çalışmasında göz doldurdu. İşte 3 ismin dünkü form durumları...

 Boyko

Tecrübeli kaleci, önce Tolga ve Günay’la birlikte takımdan ayrı çalıştı. Sonra dar alanda yapılan çift kale maçta kaleye geçip, yaptığı kurtarışlarla dikkat çekti. Ukraynalı’nın yerden ve havadan zamanlaması oldukça iyiydi. Sürekli arkadaşlarıyla dialog içinde olması da önemli bir artıydı. Tek handikapı, topu oyuna sokmakta zorlanmasıydı. 2 tane hatalı pas sonrası kalesinde 2 gol gördü.

Marcelo

İlk antrenmanda sırıtmadı. Hava toplarında pozisyonlarda geçit vermedi. Uzun boyuna rağmen çok hızlı. Sert geçen çift kale maçta zaman zaman tekmeye kafa uzattı! Uzun yıllardır Beşiktaş’taymış gibi sırıtmadı. Brezilyalı futbolcu, 1,5 saat süren antrenmanın ardından sahada kalarak özel olarak çalışma yaptı.

Delgado

Trabzon’da oynayan Marko Marin’e benzetildi. Çok teknik ve rakibin önünden gelip arkasına geçebiliyor. Aldığı topları iyi kullanıyor. Toplu ve topsuz oyunda çok hızlı. Ekstra olarak toparlayıcı özelliğiyle Beşiktaş’ın uzun süredir bu alanda yaşadığı açığı tek başına kapatabilecek bir kapasiteye sahip.


FANATİK
Güncelleme Tarihi: 03 Şubat 2016, 02:57
YORUM EKLE
YORUMLAR
7 Mart'ta İstanbul Depremi Olacak
7 Mart'ta İstanbul Depremi Olacak - 3 yıl Önce

7 Mart, gece 03:00'te, İstanbul Depremi olacak, herkes hazır olsun (!) * 9 Mart'ta güneş tutulması var ve 17 Ağustos Depremi öncesinde güneş tutulması oldu. * 6 Mart yılın 66. günü (666), 7 Mart yılın 67. günü. * 7 Mart tarihinde yılın bitimine 229 gün var (911), 17 Ağustos Depremi, yılın 229. gününde oldu (911). * Sınırı ihlal eden Rusya uçaklarının numerolojileri, Su-24 (2+4=6), Su-34 (3+4=7). * 1-7 Mart, Deprem Haftası.

ebenizer
ebenizer - 3 yıl Önce

Eben de 4 harf var 2 de benden 6 hakem dedi penalti eben altina yatti. Asil deprem bu akşam...