Beşiktaş'ın yeni hedefi Alexis Delgado...

Siyah beyazlılar, İspanya'nın Getafe takımında oynayan defans oyuncusu Alexis Delgado için görüşmelere başladı....

30 yaşındaki defans oyuncusunu sezon sonuna kadar kiralamak isteyen siyah beyazlılar, İspanyol ekibine teklifini sundu. Delgado ve Getafe kulübü, Beşiktaş'ın teklifine olumlu yaklaşırken transferin kısa süre içinde tamamlanması sürpriz olmayacak.
PLASE SANE VE ZAPATA DOUGLAS ASKIDA
Listede yer alan Bordeaux'dan Lamine Sane ve Milan'dan Cristian Zapata için de girişimler devam ediyor. Delgado'da sorun çıkması halinde Sane ve Zapata transferlerine ağırlık verilecek.
Uzun süredir gündemde olan Douglas Silva transferi ise askıya alındı. Dnipro'nun bonservis bedelinde indirime gitmemesi ve oyuncunun fiziki olarak hazır durumda olmaması yönetimin geri adım atmasına neden oldu.
Devre arası için 1 stoper transferi düşünen yönetim, Ersan Gülüm'ün takımdan ayrılması halinde kadrosuna iki defans oyuncusu katmayı planlıyor. Ersan'ın Çin'e transferi halinde, elde edilecek bonservis bedeli yönetimin elini rahatlayacak. Bu durum gerçekleşirse yönetim Ocak ayında iki yeni defans oyuncu ile yola devam edecek. 

KAYNAK:NTVSPOR
Güncelleme Tarihi: 20 Ocak 2016, 01:23
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yamakasi
Yamakasi - 3 yıl Önce

Sol beke Henri Bedimo alınmalıdır, Linnes ile bek oyuncusunun ne kadar önemli olduğunu gördük, Bedimo da çok süratli ve hücumcu.

Sporali
Sporali - 3 yıl Önce

Bu kim laaaannnn