Beşiktaş'ın Larin teklifi düşük bulunmuş!

Goal Amerika'da çıkan habere göre Beşiktaş'ın MLS ekibi Orlando City'e Cyle Larin için yaptığı teklif, düşük bulunduğu için reddedildi.

FUTBOL 28.07.2017, 00:23 29.07.2017, 10:57 kartalbakışı.com
2351

Ives Galarcep imzalı haberde; Larin ile aynı bölgede oynayan Dom Dwyer'ı kadrosuna katan Orlando City'nin 22 yaşındaki Kanadalı golcüyü satabileceği fakat bu satışa onay vermesi için yapılan tekliften daha yüksek teklifler beklediği yazıldı.

***

Transfermarkt verilerine göre 3,50 milyon € değeri gözüken Larin'i vatandaşı Atiba Hutchinson'ın Beşiktaş'a önerdiği ve siyah beyazlı kulübün 4 aydır genç oyuncuyla ilgilendiği belirtildi.

***

MLS ekibi Orlando City'nin beklediği teklif gelmezse, Cyle Larin'i yeni transferi Dom Dwyer ile birlikte oynatıp daha güçlü bir hücum gücüne sahip olabileceği de haberin içinde geçiyor.

***

Transfermarkt'a göre kontratı 2017 Aralık'ta bitiyor gözüken Larin'in bu tarihten sonra kulübü ile 2 yıl daha sözleşme opsiyonu var. Haberde Beşiktaş'ın ne kadar bonservis teklif ettiği belirtilmemiş.

***

***

***

KARTALBAKIŞI

Yorumlar (3)
karaboğa 3 yıl önce
bence alınsın atiba önerdiyse iyidir kaçırmayın derimm hem genç hem geleceği parlak uzun ıllar hezmet eder
Ormaaan 3 yıl önce
Yiňe üste para istedin degilmi ne pis ahlakın var orman hani sen taraftar istedi diye adam alamazsın ya dur hele bu taraftar seni o stada gomecek unutma orman istedi diye bu taraftar başkan seçmez göreceğiz. Artist dört yedin ortâlikda görünmüyor Sun.
kartal atlas 3 yıl önce
orman bu kafayla sen ancak baba yı alırsın, yani baba hakkı yı