Beşiktaş, Glen Johnson'la anlaşma sağladı

Sağ bekteki krizi bitirmek isteyen yönetim Liverpool'la sözleşmesi biten 30 yaşındaki yıldız oyuncuyla prensip anlaşmasına vardı.

FUTBOL 08.06.2015, 17:38
5032
Beşiktaş, Glen Johnson'la anlaşma sağladı

Beşiktaş’taki hareketlilik, Iker Casillas ile de sınırlı değil. Kartal, İngiltere’de de bir bomba patlatmak üzere.Liverpool ve İngiltere Milli Takımı’nın sağ beki Glen Johnson konusunda Beşiktaş önemli yol aldı. Kulübüyle sözleşmesi sona eren, bonservisi elinde olan 30 yaşındaki oyuncuyla yapılan görüşmelerde prensip anlaşmasına varıldı.

Siyah- Beyazlı yönetimin 2 yıllık teklif yaptığı oyuncunun ilk etapta 3 milyon Euro istediği, pazarlıklar sonucu bu rakamın 2.5 milyon Euro’ya kadar indirildiği belirtildi.Beşiktaş’ın maç başı ücretlerle birlikte 2.3 milyon Euro vermeye hazır olduğu gelen haberler arasında..
 

Yorumlar (10)
faruk OZTAS 5 yıl önce
fiko bu parayi hayatta vermez veremez takimdaki dengeleri bozamaz haber olsun diye haber yapmayin lùtfen fanatik gazatesini geçtiniz AMK. ;)
hamit 5 yıl önce
Haasiktirsin 3mn istemis de Besiktas 2.3 mn veriyormus. Ulan 1 mn euro anca verir fikret ona tosic model :)
kartal 5 yıl önce
gunaydin kartalbakisi artik ne birözel haber ne gbir sey kopyala yapistir sitesi olmus
Hammed atta 5 yıl önce
Yalan yalan ah yalan yalan
eagle63 5 yıl önce
yönetim gene taraftarı kandırma peşinde gibi
samim 5 yıl önce
hep sallamasyon haberler.hoca işi noldu düzgün haber yazın a.k
asi 5 yıl önce
yönetimin işi zaten hep yalanlar dolanlar başkan itiraf etti yalancıyız diye.basın yazsa ne olur birazda onlar yazsın yalan.bunlar hayeller gerçeklere az kaldı her gün fikretin hayelinde göremeyeceği futbolcular yazılıyor gelenleri görünce baya gülecem.taraftara yazık başka bir şey değil
kartal 5 yıl önce
çapsız reklamcıların yapacağı iş değil bu ben artık yorum yazarken yönetimden bahsederken çapsız reklamcı diyecem kod adları bu
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın