Beşiktaş frene basmıyor! Jimmy Durmaz

Trabzonspor’un elinden Tolgay Arslan’ı kapan Beşiktaş Fenerbahçe’nin ilgilendiği Jimmy Durmaz’a da el atmış.

Beşiktaş frene basmıyor! Jimmy Durmaz

Beşiktaş transferde frene basmıyor. Siyah-Beyazlılar Milosevic, Opare ve Tolgay Arslan’ın ardından bu kez adı Fenerbahçe ile anılan Jimmy Durmaz’ı hedefe koydu.

Sezon başında Olympiakos'a transfer olan Türk asıllı İsveçli futbolcu için ara transferdeki ilk girişimin Fenerbahçe'den değil Beşiktaş'tan geldiği ortaya çıktı. Siyah-Beyazlıların Yunan ekibiyle temasa geçerek Jimmy ile ilgili düşüncelerini sorduğu öğrenildi.

“OĞLUM GELMEYE HAZIR”

Bugün'e konuşan Jimmy'nin babası Simon Durmaz da gelişmeyi doğrulayarak "Olympiakos bize Beşiktaş'ın teklifte bulunduğu bildirdi. Yöneticiler, 'Biz Jimmy'den memnunuz ama gitmek istiyorsa sorun çıkarmayız' diyorlar. Fakat transferin bitimine bir hafta kaldı, hâlâ bir gelişme yok. Ben Jimmny'nin Türkiye'de büyük bir takımda oynamasını istiyorum. Jimmy de gelmeye hazır. Kulüpler net bir sonuca ulaşırsa bizim adımıza bir sorun kalmaz. Ancak şu aşamada her şey kulüplere bağlı" dedi.

FİYATI 500 BİN EURO

Olympiakos, Jimmy'i sezon sonuna kadar kiralamak için 500 bir euro istiyor. Yunan temsilcisi oyuncunun satın alma opsiyonunu da 500 bin euro olarak belirledi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
bedava
bedava - 4 yıl Önce

bedava
bedava - 4 yıl Önce

O paraya alabiliyosak hic durmayalim cok yetenekli bence

gece kartalı
gece kartalı - 4 yıl Önce

harika transfer olur. bir kaç maçını canlı izledim.çok iyi bir futbolcu ayrıca isveç milli takımında oynuyor.inşallah alırız.

B.j.K 1903
B.j.K 1903 - 4 yıl Önce

Yönetimin böyle bir hata yapacağını hiç zannetmiyorum.Sallama haber olduğu apaçık.

ali murat vural
ali murat vural - 4 yıl Önce

kanatlarda adam yok umarim alinir ... kupa , lig , avrupa ... töre sahan frei yetmez !!!!!!

bence yeter
bence yeter - 4 yıl Önce

takımın ahengi için transferlere dur demeli yapılan transferler eldekilerin kafasında soru işareti bırakır motivasyonlarını bozar bence

BJK
BJK - 4 yıl Önce

Satın alma opsiyonu 500 bin euro'ysa gerçekten bedavaymış. Iki kanatta'da oyniyabilen bir oyuncu insanin iştahı kabarmıyor değil yani.