Beşiktaş Fellaini ile temasa geçti

Kara Kartal, Manchester United’ın Belçikalı yıldızı Marouane Fellaini’nin peşine düştü. Yönetim, tecrübeli futbolcuyla menaceri aracılığıyla ilk teması kurdu, taraftar da Instagram hesabından prese başladı.

FUTBOL 22.12.2017, 10:35 23.12.2017, 11:37 kartalbakışı.com
769
Beşiktaş Fellaini ile temasa geçti

Ara transfer dönemi için çalışmalarını hızlandıran Siyah-Beyazlılar, gözünü İngiltere Premier Lig’e dikti... Beşiktaş, Ada devi Manchester United’ın Belçikalı orta sahası Marouane Fellaini’nin peşine düştü...

***

Kara Kartal’ın, 30 yaşındaki futbolcunun menaceriyle ilk teması kurduğu kaydedildi. Kırmızı-Şeytanlar’la olan sözleşmesi Haziran ayının sonunda bitecek oyuncuyla görüşen yönetimin, yıldız ismi ara transfer döneminde kadrosuna katmayı planladığı bildirildi.

***

Formül yine aynı!

***

Dizinden yaşadığı sakatlık sebebiyle Manchester United formasına en son 1 ay önce çıkabilen deneyimli orta saha oyuncusunun, problemini atlatmak için geri sayımda bulunduğu ve Ocak ayının ortasında sahalara geri dönmeyi planladığı öğrenildi. İlk olarak futbolcuyla anlaşıp sonrasında 6 ay kalan sözleşmesini bu transferde bir koz olarak kullanmayı düşünen Başkan Fikret Orman, bu formülle bir dünya yıldızını daha düşük maliyetle Kartal yapmayı hedefliyor.

***

Kaynak: Fanatik

Yorumlar (1)
ddd 3 yıl önce
süpeeeeer