Beşiktaş, devleri geçti! Ama...

Avrupa’nın 5 büyük ligi ve Süper Lig’i göz önüne aldığımızda en çok kırmızı kart gören takım Beşiktaş oldu.

FUTBOL 29.04.2015, 19:04
774
Beşiktaş, devleri geçti! Ama...

Avrupa’nın 5 büyük ligi (İspanya, İngiltere, Almanya, İtalya ve Fransa) ve Süper Lig’i göz önüne aldığımızda en çok kırmızı kart gören takım Beşiktaş oldu.

Beşiktaş 10 kırmızı kart ile bu alanda çift haneli sayılara ulaşan ilk takım olurken İtalya Serie A’da Sassuolo ve İspanya La Liga’da Almeria takımları 9’ar kırmızı kartla sıralandı.

Premier Lig’de en çok kırmızı kart gören takım 7 kez ile Aston Villa olurken Fransa Ligue 1’de en çok kırmızı kart gören takımlar Nice, Guingamp, Caen ve Marsilya (6’şar kez) oldu. Almanya Bundesliga’da ise iki takım Stuttgart ve Hamburg 5’er kez kırmızı kart gördü.

Avrupa’nın 5 büyük ligi (İspanya, İngiltere, Almanya, İtalya ve Fransa) liderlerini göz önüne aldığımızda en çok kırmızı kart gören takım 4 kez ile Juventus oldu.

Chelsea, Barcelona ve Paris Saint-Germain 3’er kez kırmızı kart görürken Bayern Münih sadece 1 kırmızı kartla oynuyor.

Yorumlar (2)
alkol 6 yıl önce
insan bunlar makine degil bütün yük onlarda kadroda derin degil
atasoyk 6 yıl önce
futbolun katili türk hakemlerinin suçu... asıl karşılaşma şu: bjk 10, febe 4, gese 0... evet sıfır... sonra adalet, eşitlik, hak hukuktan bahsedelim... mhk yede fenerasyonunda saygılarımı sunarım.... tek aşk benim yanlız ve güzel kartalım...