Beşiktaş Deniz Türüç'le her konuda anlaştı!

Beşiktaş, Kayserispor'un milli yıldızı Deniz Türüç'le her konuda anlaştı. Sarı-kırmızılı kulüp takas teklifini kabul ederse siyah-beyazlı takım Deniz Türüç'e 4 yıllık sözleşme imzalatacak.

FUTBOL 10.06.2017, 16:59 11.06.2017, 03:16
3031

Önümüzdeki sezona daha güçlü bir kadro ile girmek isteyen Beşiktaş, istediği transferleri gerçekleştirebilmek için yoğun bir arayış ve çalışma içinde.
 
Yurt içinde ve yurt dışında birçok futbolcu ile temas kuran Siyah Beyazlılar, önce Aboubakar, Domagoj Vida,Deniz Türüç gibi isimleri bitirmek istiyor. İlk olarak Deniz Türüç ile her konuda anlaşan Siyah-beyazlılar Kayserispor'a takas teklifinde bulundu. Takımdan gönderilmesi düşünülen oyuncuların listesini Kayserispor yönetimine sunan Siyah-beyazlılar, Sarı-kırmızılı yönetimden gelecek cevabı bekliyor. Beşiktaş, Kayserispor yönetiminin takası kabul etmesi halinde gurbetçi oyuncu ile 4 yıllık resmi sözleşme imzalamayı düşünüyor.

***

Beşiktaş santrfor transferini ise geçen sezon olduğu gibi son güne bırakmak istemiyor. Aboubakar için hem Fransa hem de Portekiz'de görüşmeler yapan transfer komitesi, Kamerunlu golcünün transferinin tıkanması ihtimaline karşın alternatifleri ile de temasa geçmeye başladı. Listesinde Bacca, Alexander Mitrovic ve Fernando Llorente gibi isimler olan Siyah Beyazlılar, satın alma opsiyonlu kiralık olarak tekliflerini yapmaya başladı bile.

***

Kendisi tarafından yalanlansa ve sadece 10 gün sahalardan uzak kalacağı açıklansa da Demba Ba'nın transferi ise şimdilik askıya alınmış gibi görünüyor. İşin Çin kısmın tamamen Senegalli golcüye bırakan yönetim ameliyat haberinden sonra Demba Ba için tedavi süresini bekleme kararı aldı.

***

Kaynak: DHA

Yorumlar (0)