Beşiktaş daha iyisini alamazdı

Bileklerine çok hakim. Ön libero da oynayabilir, 10 numara da. Rekabeti artıracak. Teknik kapasitesi çok yüksek. Oyun zekası üst seviyede. Sıkıntı fiziki kalitesi.

Beşiktaş daha iyisini alamazdı

BEŞİKTAŞ’ın Trabzonspor ile girdiği çetin bir transfer mücadelesinden sonra renklerine bağladığı Hamburg’lu Tolgay Arslan, otoritelerden güvenoyu aldı. Gökhan Keskin, Fikret Demirer ve Giray Bulak, Kartal’ın çok yönlü ve iyi bir gurbetçi aldığını söyledi. Tolgay’ı yetiştiren antrenör Ali Polat ise  25 yaşındaki futbolcunun oyun zekasına dikkat çekti.

 

BILIC’İN SEÇENEKLERİ DAHA DA ARTTI


Siyah beyazlıların oyuncu tarama ekibinin başındaki Demirer, yeni transferin bileklerinin çok yumuşak olduğuna dikkat çekti. Tolgay Arslan’ın transferiyle sezon başında merkez bölgesinde sıkıntılar yaşayan Slaven Bilic’in natifleri de arttı. 

 


Oğuzhan, Sosa ve Kerim’den sonra Tolgay da ihtiyaç duyulduğunda 10 numara olarak görev alabilecek. Genç oyuncu ayrıca Atiba, Veli ve Necip gibi defans önünde de oynayabiliyor.

 

‘GELECEĞİN YILDIZ ADAYI’
GÖKHAN KESKİN
Adanaspor Sportif Direktörü
REKABETİ KIZIŞTIRACAK


Ben Tolgay’ı bir çok kez izledim. Orta alanda Atiba ve Veli’nin natifi olur. Bu bölgede şimdi rekabet daha da kızıştı. Almanya’nın en önemli gurbetçi oyuncusu.

FİKRET DEMİRER
BJK Scout Lideri
BİLEKLERİNE ÇOK HAKİM


Bileklerine çok hakim bir futbolcu. Ayrıca her iki ayağınıda mükemmel kullanıyor. Ofansif gücünü defansif düşünce ile de birleştiriyor. Takıma büyük katkı verecek potansiyelde.

ALİ POLAT
Antrenör
MESUT’TAN DAHA TEKNİK


Bu bir abartı değil. Mesut Özil’den daha teknik ve hırslı. Oyun zekası da üst düzeyde. Her şey istediği gibi olursa bence siyah beyazlı futbolseverleri ayağa kaldıracak.

GİRAY BULAK

Antrenör
ALPER GİBİ HIZLI DEĞİL


Orta sahada ofansif yönü iyi olan oyuncu. Adam eksiltebilen, çalım atan oyuncu. Savunmanın önünde oynuyor ama Alper gibi hızı yok. Fizik gücü düşük. Alman altyapısı avantajı. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
kartal
kartal - 4 yıl Önce

natif ne? orospu çocuğu natif nee?

hoyratcabbar
hoyratcabbar - 4 yıl Önce

Natif bana da itici geliyor.

hamit
hamit - 4 yıl Önce

Adam 25'e giriyor. Hala gelecegin yildiz adayi diyorsunuz. Saki 18 yasinda aldik.

ersan
ersan - 4 yıl Önce

nedense bu çocuk bi fiyasko gibi hissyatına giriyorum hiç içime sinmedi İNŞALLAH yanılırım da en azında takımda ki düzeni bozmaz.(

asabi
asabi - 4 yıl Önce

onca yorumu okudum, ama birtek giray bulak olumsuz yorum belirtmiş, ne dersiniz? acep ts orjinli olmasından ötürü müdür? :):)
ayrıca çok ilginç, misal fb ts nin elinden alsaydı, herkes elinden kaptık bizimle yarışamazsınız derdi.
ama beşiktaşımız; "istemediğimiz sürece elimizden kimseyi alamazsınız, daistersek daha az veririr, elinizden alırız " der gibi rakiplerimizin ukalalığına fırsat vermediğimiz halde, " yok bu fiyasko olacak gibi, bana güven vermiyor, yok tanınmamış futbolcuya bukadar para verilir mi vs vs " diyoruz. ne yazık. burada beşiktaş büyüklüğünü gösterdi, pişmiş aşa su katmağa çalışanlara hattiini bildirdiya? isterse hiç kadroya giremesin benim için önemli olan zavallı ts yöneticilerinin düştüğü duruma, düşmememizdir.. bu nedenle çook teşekkür ediyorum yönetimde ki bu transferde emeği olan herkese..

Cemo
Cemo - 4 yıl Önce

"Mesuttan daha teknik" alksdjadlkjasdl

armand
armand - 4 yıl Önce

ulan herif natif ne bilmemne çocuğu yazıyor o küfür ne asıl nasıl insansınız siz ya! küfür etmeden konuşamıyor adam.

taRantuLas
taRantuLas - 4 yıl Önce

Natif: Doğal, doğuştan, basit, yerli. (TDK)
Kullandıkları kelimenin manasını bile bilmiyorlar, bunların yazı yazmasını da konuşmasını da yasaklamak gerekir.