Beşiktaş borsaya bildirdi!

Beşiktaş, KAP'a yaptığı açıklamada İbrahim Toraman'ın ücretsiz olarak Sivasspor'a genç isim Günay Güvenç'i de Mersin İdmanyurdu'na gönderdiğini belirtti.

Beşiktaş borsaya bildirdi!

Beşiktaş'ın KAP'a yaptığı açıklama;

Oyuncumuz İbrahim Toraman, 2014-2015 sezonu sonuna kadar Sivasspor Kulübüne bedelsiz olarak kiralanmıştır. Oyuncunun 2014-2015 sezonu garanti ücret, maaş, maçbaşı ve prim ödemeleri Sivasspor Kulübü tarafından yapılacaktır.

Günay Güvenç için KAP'a açıklama;

Oyuncumuz Günay Güvenç, 2014-2015 sezonu sonuna kadar 100.000 TL kiralama bedeli karşılığında Mersin İdman Yurdu Kulübüne kiralanmıştır. Oyuncunun 2014-2015 sezonu garanti ücret, maaş, maçbaşı ve prim ödemeleri Mersin İdman Yurdu Kulübü tarafından yapılacaktır.

KAYNAK : ACUNN.COM

YORUM EKLE
YORUMLAR
bossBesiktasss
bossBesiktasss - 5 yıl Önce

buneyaw,bende Transfer yaptik diye sevinmistim... YANAN TOPU hersey kullanmayin lütfen

bülent cankaan
bülent cankaan - 5 yıl Önce

Parasinida bizimkiler öder heral kiralik verilen 32 ve 33 yasindaki oyuncunun niye mukavelesi uzatiliyor anlamak mümkün degil

SENCER
SENCER - 5 yıl Önce

bu takım 4-4-2 oynamalı arkadaş, negüzel anlaştılar mustafa ile dembaba... Allah nazardan korusun böyle devam. 10 numara yerine de atibanın yanına çift yönlü oynayacak bir adam bulun, ballack,gerard tarzı... şu şilili medel mesela... lanzini felan bizim ligde yerler.

hakan gürleyik
hakan gürleyik - 5 yıl Önce

gerçekten bokunu çıkardınızı kartal bakışı aynı haberler yapıp duruyorsunuz valla size artık güvenemiyoruz kusura bakmayın ama çok basit bir hal aldınız

waterloo
waterloo - 5 yıl Önce

bir daha da bu siteye girmem.zaten haber koyduğunuz da yok.

Denizhan
Denizhan - 5 yıl Önce

beşiktaş kap a açıklama yaptığına göre bunun kaynağı bjk.com.tr olmalıdır. acunn.com nedir ya. Daha girmem bu siteye..

evrengolge
evrengolge - 5 yıl Önce

ulan dogru düzgün haber yaptığınız yok. bidaha girmem bu siteye. yanan topu koymuşsunuz bizde bir şey var sandık. haber 1903den azcık bişeyler kapın. bu iş böle yapılmaz..

yasin baki
yasin baki - 5 yıl Önce

kulübü karıştırmaktan başka işe yaramıyorsunuz. kapatın dükkanı gidin allah aşkına