Beşiktaş borsaya bildirdi!

Beşiktaş, KAP'a yaptığı açıklamada İbrahim Toraman'ın ücretsiz olarak Sivasspor'a genç isim Günay Güvenç'i de Mersin İdmanyurdu'na gönderdiğini belirtti.

FUTBOL 07.08.2014, 14:30
47710
Beşiktaş borsaya bildirdi!

Beşiktaş'ın KAP'a yaptığı açıklama;

Oyuncumuz İbrahim Toraman, 2014-2015 sezonu sonuna kadar Sivasspor Kulübüne bedelsiz olarak kiralanmıştır. Oyuncunun 2014-2015 sezonu garanti ücret, maaş, maçbaşı ve prim ödemeleri Sivasspor Kulübü tarafından yapılacaktır.


Günay Güvenç için KAP'a açıklama;

Oyuncumuz Günay Güvenç, 2014-2015 sezonu sonuna kadar 100.000 TL kiralama bedeli karşılığında Mersin İdman Yurdu Kulübüne kiralanmıştır. Oyuncunun 2014-2015 sezonu garanti ücret, maaş, maçbaşı ve prim ödemeleri Mersin İdman Yurdu Kulübü tarafından yapılacaktır.

KAYNAK : ACUNN.COM

Yorumlar (49)
bossBesiktasss 6 yıl önce
buneyaw,bende Transfer yaptik diye sevinmistim... YANAN TOPU hersey kullanmayin lütfen
bülent cankaan 6 yıl önce
Parasinida bizimkiler öder heral kiralik verilen 32 ve 33 yasindaki oyuncunun niye mukavelesi uzatiliyor anlamak mümkün degil
SENCER 6 yıl önce
bu takım 4-4-2 oynamalı arkadaş, negüzel anlaştılar mustafa ile dembaba... Allah nazardan korusun böyle devam. 10 numara yerine de atibanın yanına çift yönlü oynayacak bir adam bulun, ballack,gerard tarzı... şu şilili medel mesela... lanzini felan bizim ligde yerler.
hakan gürleyik 6 yıl önce
gerçekten bokunu çıkardınızı kartal bakışı aynı haberler yapıp duruyorsunuz valla size artık güvenemiyoruz kusura bakmayın ama çok basit bir hal aldınız
waterloo 6 yıl önce
bir daha da bu siteye girmem.zaten haber koyduğunuz da yok.
Denizhan 6 yıl önce
beşiktaş kap a açıklama yaptığına göre bunun kaynağı bjk.com.tr olmalıdır. acunn.com nedir ya. Daha girmem bu siteye..
evrengolge 6 yıl önce
ulan dogru düzgün haber yaptığınız yok. bidaha girmem bu siteye. yanan topu koymuşsunuz bizde bir şey var sandık. haber 1903den azcık bişeyler kapın. bu iş böle yapılmaz..
yasin baki 6 yıl önce
kulübü karıştırmaktan başka işe yaramıyorsunuz. kapatın dükkanı gidin allah aşkına
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın