Beşiktaş bombayı patlatıyor

Beşiktaş'ın Porto'dan kiralamak istediği Quintero, geleceğiyle ilgili açıklamalarda bulundu.

FUTBOL 22.11.2014, 13:00
7195
Beşiktaş bombayı patlatıyor

Portekiz'in Record gazetesinin hafta başında ortaya attığı Beşiktaş; "Juan Fernando Quintero'yu istiyor" iddiaları gülünüp geçilmişti. Fakat Quintero'nun ülkesinde yayın yapan Radio Red 970'e yaptığı açıklamalar kafaların karışmasına neden oldu.

10 haftası geriden kalan Portekiz Liginde hiç 90 dakika oynamayan ve genelde son dakikalarda oyuna giren genç yıldız, "90 dakika oynamayalı çok uzun zaman oldu. Belki de bir süre Portekiz'e veda edip, yeni sezonda yeniden burada olmalıyım. Ocak ayında menajerim yöneticilerle konuşacak. Ben de ne diyeceklerini merak ediyorum" dedi.

Quintero'nun bu açıklamaları sonra, Abola ve Ojogo ve Beşiktaş'ın Porto ile genç yıldızı 6 ayılığına kiralamak için görüştüğünü iddia etti. Son dönemde Portekiz'den pek çok oyuncunun Türkiye'ye giderek kendisini geliştirdiği hatırlatıldı.

Yorumlar (8)
AHMET B.GÜLTEKİN 6 yıl önce
portekizli istemüyürüüük.....
tayyar 6 yıl önce
Ahmet, adam kolombiya formasi giyiyor :)
grkan 6 yıl önce
Portekizli olsa ne olacak bu oyuncuyu biliyormusunda istemiyorsun, iyi ronaldoda Portekizli gelmesin dandiktir mi diyeceksin ırkçılığa grk yok süper oyuncu kiralanabilir ama sorun şu asla bonservisini alamayacağız çok pahalı, 8 tane demba ba ediyor genç olduğu için
kara kartal 6 yıl önce
Haydi vodafona en az3
kara kartal 6 yıl önce
HEM KONUSMADA UCUZ TURKCEL COK PAHALI SIRKETIMIN 20 HATTINIDA AKTARDIM 5 TL DEN 100 TL ODIYECEGIM.10 PAKET SIGARA PARASI
kara kartal 6 yıl önce
Bu KAMPANYA ILE UCARIZ BIZ KARA KARTALLAR GIBI
Recep 6 yıl önce
Yuh enayiler sizi, neye seviniyorsun lan,takimin zavalli durumunami? Karakartal okuzu kendine gel biraz!
B.j.K 1903 6 yıl önce
Beşiktaşlı takımına destek çık renklilerin" yuh enayiler"dediğine kulak asma.bu yavşaklar daha çok korksunlar.......yusuf yusuf recep.