Beşiktaş bombayı patlatıyor

Beşiktaş'ın Porto'dan kiralamak istediği Quintero, geleceğiyle ilgili açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş bombayı patlatıyor

Portekiz'in Record gazetesinin hafta başında ortaya attığı Beşiktaş; "Juan Fernando Quintero'yu istiyor" iddiaları gülünüp geçilmişti. Fakat Quintero'nun ülkesinde yayın yapan Radio Red 970'e yaptığı açıklamalar kafaların karışmasına neden oldu.

10 haftası geriden kalan Portekiz Liginde hiç 90 dakika oynamayan ve genelde son dakikalarda oyuna giren genç yıldız, "90 dakika oynamayalı çok uzun zaman oldu. Belki de bir süre Portekiz'e veda edip, yeni sezonda yeniden burada olmalıyım. Ocak ayında menajerim yöneticilerle konuşacak. Ben de ne diyeceklerini merak ediyorum" dedi.

Quintero'nun bu açıklamaları sonra, Abola ve Ojogo ve Beşiktaş'ın Porto ile genç yıldızı 6 ayılığına kiralamak için görüştüğünü iddia etti. Son dönemde Portekiz'den pek çok oyuncunun Türkiye'ye giderek kendisini geliştirdiği hatırlatıldı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
AHMET B.GÜLTEKİN
AHMET B.GÜLTEKİN - 4 yıl Önce

portekizli istemüyürüüük.....

tayyar
tayyar - 4 yıl Önce

Ahmet, adam kolombiya formasi giyiyor :)

grkan
grkan - 4 yıl Önce

Portekizli olsa ne olacak bu oyuncuyu biliyormusunda istemiyorsun, iyi ronaldoda Portekizli gelmesin dandiktir mi diyeceksin ırkçılığa grk yok süper oyuncu kiralanabilir ama sorun şu asla bonservisini alamayacağız çok pahalı, 8 tane demba ba ediyor genç olduğu için

kara kartal
kara kartal - 4 yıl Önce

Haydi vodafona en az3

kara kartal
kara kartal - 4 yıl Önce

HEM KONUSMADA UCUZ TURKCEL COK PAHALI SIRKETIMIN 20 HATTINIDA AKTARDIM 5 TL DEN 100 TL ODIYECEGIM.10 PAKET SIGARA PARASI

kara kartal
kara kartal - 4 yıl Önce

Bu KAMPANYA ILE UCARIZ BIZ KARA KARTALLAR GIBI

Recep
Recep - 4 yıl Önce

Yuh enayiler sizi, neye seviniyorsun lan,takimin zavalli durumunami? Karakartal okuzu kendine gel biraz!

B.j.K 1903
B.j.K 1903 - 4 yıl Önce

Beşiktaşlı takımına destek çık renklilerin" yuh enayiler"dediğine kulak asma.bu yavşaklar daha çok korksunlar.......yusuf yusuf recep.