Beşiktaş, Ara Transferin En Çok Konuşulan Takımı

Süper Lig’de ikinci transfer ve tescil dönemi son bulurken, spor sayfalarına yaptığı transferlerle Beşiktaş’ın damga vurduğu ortaya çıktı.

Beşiktaş, Ara Transferin En Çok Konuşulan Takımı

Interpress’in yaptığı incelemede, 6 Ocak’ta start alan ara transfer döneminde Beşiktaş’ın Alexander Milosevic, Tolgay Arslan ve Daniel Opare transferlerinin, yazılı basında toplam 3.584 habere konu olduğu belirlendi.

Ulusal, bölgesel ve yerel iki bini aşkın gazete ile dergiyi kapsayan Interpress araştırmasında, ara transfer döneminde spor sayfalarında ikinci sırada gündeme gelen takımın Trabzonspor olduğu tespit edildi. Bordo mavili takım Erkan Zengin ve Uğur Demirok başta olmak üzere yaptığı 4 yeni transfer ile toplam 3.486 haberde yer aldığı belirlendi.

Ara transfer döneminde hedeflediği oyuncuları kadrosuna katmakta zorlanan ve hiçbir futbolcuyla resmi sözleşme imzalamayan Galatarasay’ın 2.942 haber, Fenerbahçe’nin ise 2.846 transfer haberinde isminin geçtiği saptandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
eses eses
eses eses - 4 yıl Önce

spor sayfalarına yaptığı transferlerle Beşiktaş’ın damga vurduğu ortaya çıktı. abi bunu yazan adam neyin kafasini yasiyor ne iciyorsa bende istiyorum lannnnnnn

Kartal Efeoğlu
Kartal Efeoğlu - 4 yıl Önce

ESES Kardeşim cümle sana düşük gibi gelmiş olabilir, anlam doğru.Şöyle yazılsaydı şikayet etmezdin: Süper Lig’de ikinci transfer ve tescil dönemi son bulurken, Beşiktaş’ın yaptığı transferlerle spor sayfalarına damga vurduğu ortaya çıktı.

serdas
serdas - 4 yıl Önce

Ela ya bende gelecek bugün cumaya

serdas
serdas - 4 yıl Önce

Elacım

serdas
serdas - 4 yıl Önce

FB varsa sorun yok

serdas
serdas - 4 yıl Önce

FB aşk

eses eses
eses eses - 4 yıl Önce

kartal efeoglu adamin dibisin keske senden ornek alsalar