Beşiktaş aldı, gönderiyor!

Transferde çok hareketli bir gün geçiren Beşiktaş, Spartak Moskova’da top koşturan Aras Özbiliz’i de renklerine bağladı.

 Sürpriz bir transfere imza atan siyah-beyazlıların, Rus kulübüne 25 yaşındaki kanat oyuncusu için 1.5 milyon euro bonservis bedeli ödeyeceği öğrenildi. 

 
Kartal 3.5 yıllık anlaşma sağlanan ve bugün İstanbul’a gelecek olan Aras’ı sezon sonuna kadar kiralama kararı aldı. İstanbul doğumlu olan ve Ermenistan Milli Takımı’nda da görev yapan genç futbolcunun, İspanyol ekibi Rayo Vallecano’ya kiralanacağı belirlendi. 
 
Sezon sonunda Beşiktaş’a katılacak olan Aras 2 yıl önce Ajax’tan, Rus ekibi Kuban’a 3 milyon euro karşılığında transfer olmuştu. Yetenekli oyuncu 2013’te ise 8 milyon euroya Spartak Moskova’nın yolunu tuttu.
 
(Milliyet)
Güncelleme Tarihi: 21 Ocak 2016, 11:13
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yönetim İstifa
Yönetim İstifa - 3 yıl Önce

Böylelerinin burnunu kaldırıp baştacı ederek kulübümüzü kirletenleri istifaya davet ediyoruz, dolandırıcı İranlı Reza Zarrab, taraftara sus işareti yapan Alevi Olcay, son olarak Ermeni Aras, böyleleri bırakın formamızı görmeyi, Beşiktaşlıyım demeye bile utanmalılar.

IRKÇI KİMDİR ?
IRKÇI KİMDİR ? - 3 yıl Önce

IRKÇI KİMDİR ? Biz, Doğu'ya yada Ermenistan'a rahatça gidemiyorsak, bu yetmezmiş gibi söz konusu bölgelerdeki kişiler, kendileri soykırım yaptığı halde bize iftira atıp pişkinlikle bizim yaşadığımız topraklara geliyorsa ve göz dikiyorsa, ırkçı kimdir, bizim davamız vatan sevgisi, vatan müdafası, Allah'ın dostlarını sevip, düşmanlarına düşmanlık etmedikçe Allah'a iman etmiş olmazsınız, Mücadele 22, dinimizde hakikatin yanında olmayanın hiçbir ibadeti, hayır ve hasenatı, Allah katında kabul olmaz.

Gokhan
Gokhan - 3 yıl Önce

Al bende yaziyorum iste. Yonetim istifa. Yoksa 5-6 bin seyirciye oynamaya devan edecek koca Besiktas kulubu!

Çarşı
Çarşı - 3 yıl Önce

Yazıklar olsun sizin gibilere. Siz beşiktaşlı da değilsiniz insanda olamamışsınız. Bu ne yaaa faşistler buraya toplanmış. Ulan insan o insan. Gidip Dünyadan bi sürü yerden oyuncu getirtiyorsunuz kimse bişey demiyor bi Ermeni kardeşimiz gelmiş hoş gelmiş onu kabullenemiyorsunuz. Tekrar söylüyorum önce insan olun insan. Bide pişkince ırkçılığın tanımını yapmış...

Avize
Avize - 3 yıl Önce

@yonetimistifa Yazdığına göre Reza Zarrab Beşiktaş forması giymiş.Sayende iyi güldüm sağol. Senin gibi olur olmaz her şeyi birbirine bağlayan cahiller de beşiktaşlı olabiliyor yapacak bir şey yok ne yazık ki. Ermeni olsun alevi olsun gelsin futbol oynasın bu kadar basit. Futbolcuya ana avrat sövüp de sus işareti yaptı diye kin tutmak nedir onu da anlamadım gitti.