Beşiktaş Alberto Fernandez için devreye girdi

Beşiktaş teknik direktör arayışlarını sürdürürken, bir yandan da eksik mevkiler için transfer çalışmalarına devam ediyor. Siyah Beyazlı yönetim, Guti tarafından önerilen ve Real Madrid B takımında forma giyen 19 yaşındaki Alberto Fernandez için devreye girdi.

FUTBOL 01.03.2019, 09:50 02.03.2019, 18:39
924

Siyah-beyazlılar yeni sezon transfer çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Teknik direktör Şenol Güneş'in yardımcısı Guti, Real Madrid B takımını çalıştırdığı dönemden eski öğrencisi Alberto Fernandez'in sözleşmesinin sezon sonunda biteceğini yönetime bir kez daha iletti.

Sağ kanatta göre yapan 19 yaşındaki oyuncunun çok yetenekli olduğunu, Real Madrid A takımına alınmayacaksa, sözleşme imzalamayı tavsiye etti. İspanyol çalıştırıcı, Madrid'in B takımında iyi işler yaptığını sözleşme imzalanmaması durumunda La Liga'dan pek çok takımın kendisini isteyeceğini ama Beşiktaş'a gelmesi konusunda ikna edeceğini yöneticilerle paylaştı.

Takvim

Yorumlar (1)
Hakan gerboğa 2 yıl önce
Yani şimdi bizim alt yapımızda bu kalitede hiçmi oyuncu yok.şayet yoksa alt yapıları kapatalım gitsin yada neden önem vermiyoruz.çocuklarımıza şans verelim.