Beşiktaş adım adım Ospina'ya doğru...

Devre arasında kaleci transferi yapmak için çalışmalarını sürdüren Beşiktaş'ta kaleci adayı şu an için bire inmiş gibi görünüyor.

 Kaleci antrenörü Jose Sambade'nin alınması için onay verdiği Deportivo La Coruna kalecisi Fabrico Ramirez'in sakatlığının ciddi boyutta olduğunun ortaya çıkması Siyah Beyazlıları bu transferden tamamen vazgeçme aşamasına getirdi.

İspanyol basını Fabricio'nun sol diz iç yan bağlarında kopma olduğunu ve ameliyat olacağı için sezonu kapattığı bilgisini verirken oyuncu ile ilgili son kararın bu gün Barcelona'da yapılacak kontrollerden sonra verileceğini bildirdi.

Beşiktaş yönetimini Fabricio'nun ameliyat olup sezonu kapatmasının kesinleşmesi durumunda Arsenal'de 3.kaleci durumuna düşen David Ospina için girişimlerini hızlandıracağı ve bonservisi ile olmasa bile en azından kirlık olarak takıma katılmasının sağlanmaya çalışacağı öğrenildi.

David Ospina geçtiğimiz günlerde Twitter üzerinde Beşiktaş'lı taraftarların twitlerini beğenerek ve retweet ederek Siyah Beyazlı takıma olan ilgisini göstermişti.

Ali Danaş - DHA
Güncelleme Tarihi: 04 Aralık 2015, 11:50
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yamakasi
Yamakasi - 3 yıl Önce

Finirbihçi pislik yapabilir.

rech
rech - 3 yıl Önce

haberdeki saçmalığa bak. arsenalin a takımında şu an zaten 2 kaleci var.. nasıl oluyoda 3. kaleci durumuna düşüyor..

Yamakasi
Yamakasi - 3 yıl Önce

Szczesny geri dönüyo, bu adam da sakatlıktan sonra form düşüklüğünde ve milli takımda 1. kaleci olarak yeniden yükselmek istiyo, gelsin burda, sıcak hava görsün, Latinler sıcak havada daha başarılı olur.

Yamakasi
Yamakasi - 3 yıl Önce

Gel Ospina geeeeeeeeeeeel !

Yamakasi
Yamakasi - 3 yıl Önce

Ospina ve Serdar Taşçı'yı alsınlar, bir de düzgün bir sol bek, İsmail-Tosic-Motta, üçünü toplasan bir Caner etmez.

meto
meto - 3 yıl Önce

ospina-serdar aziz- bir de orta sahaya atibayı yedekleyecek bir afrikalı.