Beşiktaş'a sambacı kaleci!

Beşiktaş'ta yönetim Denys Boyko ve Steve Mandanda transferlerinin tıkanması nedeniyle bu kez rotasını Brezilya'ya çevirdi.

FUTBOL 06.01.2016, 17:29 06.01.2016, 17:31
3563

 Beşiktaş'ta yönetim Denys Boyko ve Steve Mandanda transferlerinin tıkanması nedeniyle bu kez rotasını Brezilya'ya çevirdi. 

 
Brezilyalı basını, bu yıl şampiyon olan Corinthians'ın başarılı file bekçisi Cassio Ramos'un Beşiktaş'ın gündeminde olduğunu duyurdu. Boyko'da Sevilla'nın ciddi bir rakip olması, Marsilya'nın ise Mandanda'yı bırakmak istememesinin ardından Beşiktaş'ın Cassi Ramos için Corinthians'a teklifini yaptığı belirtildi. 
 
Öte yandan Corinthians'ın Avrupa'dan başka talipleri de olan 28 yaşındaki isim için Beşiktaş'tan 5 milyon euro istediği kaydedildi. 
 
Beşiktaş'ın 5 milyon euroluk bonservis bedelini düşürmek için uğraştığı ve Cassio Ramos'u renklerine bağlamak için temaslarını sürdüreceği belirtildi. 
Yorumlar (4)
HASAN 5 yıl önce
BİLDİĞİN HAKAN ARIKAN
Turgut+%C3%A7if%C3%A7i 5 yıl önce
Bu gidisle gerek yok deyip transver yapmıcaklar yapsalarda tat vermicekler
kazım 5 yıl önce
5milyon değil, 500bin bile etmez.. yapma Şenol hoca sen iyi kaleciydin bu adamı 15 dakika seyretsen almazsın. Gidip Tolga'dan daha kötüsünü bulmayı nasıl becerdiler, inanılmaz. Adam çok kötü kaleci. tepki süresi çok yavaş... top kontrolü sıfır... sürekli yanlış acıda duran, konsantrasyonu yetersiz bir kaleci. çok üzüleceğiz bu gelirse... yazık olacak şampiyonluğa..
müellif 5 yıl önce
hocam anlaşılan sezon arasında iyi kaleci bulunmuyor, zaten iyi bir kaleci ise devre arası takımı neden versinler.O zaman sezon sonuna kadar kiralık biri denenebilir, realin,milanın, vs üçüncü kalecilerinden gibi. Yada antepden karcamaskas ı istesinler, takas+para şeklinde.