Beşiktaş'a kötü haber! Sakatlık...

İrlanda Cumhuriyeti ve Karadağ ile oynayacağı özel maçlar için bugün TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde toplanacak A Milli Takımımızın aday kadrosunda değişiklik yapıldı.

FUTBOL 19.03.2018, 14:18 20.03.2018, 11:16 kartalbakışı.com
2396

Dün kulüp takımlarıyla oynadığı karşılaşmaların ardından yapılan MRI tetkikleri sonrası sağ adduktor adalelerinden sakatlandıkları tespit edilen Oğuzhan Özyakup ve Ömer Toprak, aday kadrodan çıkarıldı.

***

Bu iki futbolcunun yerlerine, Medipol Başakşehir kulübünden Mahmut Tekdemir ve İrfan Can Kahveci kampa davet edildi.

***

Beşiktaş Kulübü'nün Oğuzhan Özyakup'un sakatlığı hakkında açıklama ise şu şekilde:

M. Başakşehir ile oynadığımız karşılaşmada sakatlanan oyuncumuz Oğuzhan Özyakup’un dün gece Acıbadem Fulya Hastanesi’nde çekilen MR’ına göre sağ kalça Adduktor longus adelesinde fascia yırtığı ve kas içine kanama tespit edilmiş olup, A Milli Takım Sağlık ekibi konu hakkında bilgilendirilmiştir.

***

Bugün toplanan A Milli Takım kampında durumu tekrar değerlendirilen oyuncumuz aday kadrodan çıkartılmış olup, tedavisi kulübümüzde kendi sağlık ekibimiz tarafından yapılacaktır.

Yorumlar (1)
Ahmet Canbaz'ı alın 3 yıl önce
ahmet canbaz ve ferdi kadıoğlu'nu alın, bizi şu bebeden kurtarın ne olur, forvete de demba ba ve balotelli'yi alın, beşiktaş'ın sistemine uymayan forvetleri doldurdunuz takıma.