Beşiktaş'a gelmek istediğini iletti...

Ukrayna Kulübü Dnipro'nun Teknik Direktörü Markevich'ten Beşiktaş'a transfer müjdesi...

FUTBOL 06.12.2015, 23:25 06.12.2015, 23:28
9354

 Transfer döneminde devre arasında stoper almayı planlayan Beşiktaş'a Ukrayna'dan müjde gibi haber geldi. Dnipro'nun teknik direktörü Markevich kulübün iyi durumda olmadığını ve birçok oyuncunun ayrılmak istediğini, bunların başında da Douglas'ın geldiğini belirtti. Markevich ayrıca Douglas Silva'ya Beşiktaş'ın talip olduğunu da söylerken, Ukrayna basını Douglas'ın menajerler aracılığıyla Beşiktaş'a gelmek istediğini iletti diye yazdı. 

Hamza Hamzaoğlu istememişti

Dnipro'nun Brezilyalı stoperi Douglas'a sezon başında hem Beşiktaş, hem de Galatasaray talipti. Ancak Galatasaray eski teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu Douglas'ı hücum oynayan takımlarda ağır kalır nedeniyle istememişti. 

Douglas Silva kimdir?

2013 yılında Vasco da Gama'dan Dnipro'ya transfer olan Douglas 3 sezondur Ukrayna ekibinin formasını giyiyor. Brezilyalı stoper bu sezon Dnipro'da 21 resmi maçta görev yaptı ve takımın vazgeçilmezlerinden biri konumunda. 


FUTBOLARENA
Yorumlar (1)
Kartal EFEOĞLU 5 yıl önce
Bir sol stoper, bir sol bek ve bir kaleci almazsak şampiyon olamayız. Kadro yetersiz, ligin son haftalarına doğru yine havlu atabiliriz...