Beşiktaş'a Boyko şoku: "Boyko için anlaşma yok"

Beşiktaş'a kaleci Boyko transferi için Dnipro'dan kötü haber geldi. Siyah-beyazlı yöneticiler, listelerindeki alternatif isimler için çalışmalarını yoğunlaştırdı.

FUTBOL 19.01.2016, 16:26 19.01.2016, 16:45

 Transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş'ta kaleci bilmecesi devam ediyor. Bir yandan Sirigu ve Diego Lopez diğer yandan da Denys Boyko'nun transferi için girişimlerini sürdüren Beşiktaş'ın son dakika hamlesi yaparak, "Boyko'nun transferi için Dnipro ile 3.3 milyon euroluk anlaşmaya vardığı" iddia edilmişti.

"Boyko, Beşiktaş'ta" haberlerinin aksine Boyko için son kez Dnipro'ya teklif yapan siyah-beyazlıların bu teklifinin kabul edilmediği ve henüz bir anlaşmanın sağlanamadığı öğrenildi.

Beşiktaşlı yöneticiler de Boyko için Dnipro ile bir anlaşmanın yapılmadığını ifade ederek, transfer rotasının alternatif kaleciler üzerine yoğunlaşacağının sinyalini verdi. Boyko'nun yanı sıra stoper Douglas'ı da kadrosuna katmak için Beşiktaş'a Dnipro, 8 milyon euroluk transfer faturası çıkartmıştı.KAYNAK:SPORX
Loading...
Yorumlar (11)
babakartal 4 yıl önce
ulan sporx herkesin anlaşma tamam dediği yerde sen bu haberi her zamanki gibi Bjk düşmanlığını bir kez daha göstermek için dötünden uyduruyorsan her platformda rezil edecem seni yemin ettim.
sıfırbahçeli 4 yıl önce
sporx yalan söylüyor...fb yalakası
bjk 4 yıl önce
ya adam twitter dan merhaba beşiktaş yazdı daha neyin kafasını yapıyo bunlar...
Be%C5%9Fikt%40%C5%9Fk 4 yıl önce
sporx senin rengini sikeyim amına koyduğumun hayvanları
kenan 4 yıl önce
sporx X GS sayfasidir. 10 haberin 7si GSdir!
Black fucker 4 yıl önce
A.... s.... Sizin ben yalanci haberciler
sporxs1k3r 4 yıl önce
HAY ANANIZI BEŞİKTAŞ SİKSİN EMİ AMINA KOYDUKLARIM
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın