Beşiktaş 3-1 Feyenoord (ÖZET)

Beşiktaş 3-1 Feyenoord (ÖZET)

Beşiktaş 3-1 Feyenoord (ÖZET)

Maçın özetini izlemek için lütfen "HABERİN VİDEOSU" butonuna tıklayınız.

YORUM EKLE
YORUMLAR
ozgur
ozgur - 5 yıl Önce

bu turda çıkacak guclu takım besıktası 5 golle devırıp geçer. 3 tane balık golle yendı dıye. fıkretın yaptığı hataları ve osuruktan ekıbını unutacak degılız. fıkret ıstıfa.

grpbc
grpbc - 5 yıl Önce

takım gayet akıllı maçlar çıkardı, hoca da takımı yavaş yavaş oturtuyor. başkan ve yönetim geç de olsa mantıklı hamleler yapıyor. Lanzini(Belhanda), Gökan Töre ve sağ bek transferlerine acil ihtiyaç var. Stopere Serdar Taşçı ve bir de Box To Box olursa tadından yenmez ama şu an için bunlar lüks tabii ki.. Stad muhtemelen bu sezon bitmez, bu ortamda alınacak başarılar tarihi başarılardır..

Ahmet Özgür
Ahmet Özgür - 5 yıl Önce

Beşiktaş çok büyük işler başarıyor ama bizde bunun kıymetini bilecek taraftar yok maalesef.. Bugün feyenord elendi taraftar memnun ama bir grup pusuda bekliyor , ilk mağlubiyet yönetim istifa!!! Bu taraftarla aynı takıma mensup olduğum için çok utanıyorum.

cenap ışık
cenap ışık - 5 yıl Önce

bilic gibi teknik direktör yok tamam mı ama şu olcay ve töreden de vazgeçse çok daha güzel bir takım olur serdar olmaz bu takıma böyle şanlı şerefli bir takıma en iyisi gerekir ama bu takımın da hakkını yememek gerekiyor bin bir zorluklarla hakem hataları ile buraya kadar gelmiş hepsine helal olsun ALLAH YARDIMCILARI OLSUN İNŞAALLAH...AMİN

Gezgin
Gezgin - 5 yıl Önce

Eyvah Kartal bakışı,,da gitti..