Beşiktaş, 2015-2016 sezonunu açtı

Beşiktaş, 2015-2016 sezonunu açtı ve ilk idmanını gerçekleştirdi.

FUTBOL 02.07.2015, 03:30
660
Beşiktaş, 2015-2016 sezonunu açtı

Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri'nde yapılan idman, yeni teknik heyet tarafından yönetildi. Futbol şubesi eski sorumlusu ve ikinci başkan Ahmet Nur Çebi ile asbaşkan Deniz Atalay ilk idmanı saha dışından seyretti. Teknik direktör Şenol Güneş'in ısınma koşusunda takıma eşlik etmesi dikkat çekti.

Sezonun ilk idmanı, üst sahanın yenilenme aşamasında olmasından dolayı ikinci sahada yapıldı ve yaklaşık 1.5 saat sürdü. Isınma koşuları ve hareketleri ile başlayan idmanda orta sahada çabukluğa dayalı pas ve top kapma çalışmaları yapıldı.

Yeni transfer Tosiç, kiralıktan dönen Ömer Şişmanoğlu ve Çin'e transferi son anda suya düşen Ersan Gülüm'ün de yer aldığı idmana henüz izinleri bitmeyen Pedro Franco, Gökhan Töre, Milosevic, Olcay, Sosa ve Tolgay katılmadı. Atiba,V eli ve Cenk Gönen ise bireysel çalıştı.

Gökhan Süzen ve Sezer Öztürk takım arıyor

Kiralık durumları biten diğer oyuncular İbrahim Toraman, Gökhan Süzen ve Sezer Öztürk A takım idmanında yer almadı. Bu futbolculardan İbrahim Toraman daha önce yaptığı açıklama ile futbolu bıraktığını söylemişti. Sezer ve Gökhan Süzen'in kendine takım bulma çalışmaları ise devam ediyor.

Sağlık ekibi de değişti

Siyah beyazlılarda yeni sezonla değişen teknik ekibin yanı sıra sağlık ekibinde de değişikliğe gidildi. 2 yıldır bu görevi yürüten Ertuğrul Karanlık ile yollar ayrıldı ve yerine Milli Takım Doktoru Sarper Çetinkaya getirildi.

Beşiktaş, yeni sezon hazırlıklarına yarın yapacağı çift idman ile devam edecek.

Boğaçhan ÖZER/İSTANBUL DHA

Yorumlar (3)
engin sakallı 5 yıl önce
mustafa pektemeki gördüm yine sinirlerim bozuldu bu yıl geçmez
kartal yürekli 5 yıl önce
yeni sezon hayirli olur. insallah sampiyon oluruz
beyaz yalancilar 5 yıl önce
bu yonetimi sevmesemde ask bizim takim bizim allah yar ve yardimciniz olsun kaza bela vermesin besiktasima ne yapalim kaderimize raziyiz insaallah kongre uyeleride uyanir bu sahtekarlara birdaha yonetim izni vermez adam gibi adamlar yonetime gelir adi soyadi hic onemli degil