Beşiktaş 19'luk Yıldız Adayı için Söz Aldı

Altınordu Başkanı Seyit Mehmet Özkan, Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ile Çağlar Söyüncü için bir görüşme yaptığını söyledi.

FUTBOL 17.12.2015, 21:33 17.12.2015, 21:38
5609

 Altınordu Başkanı Seyit Mehmet Özkan, Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ile yaptığı görüşmede, Orman'ın kendilerinden, Fatih Terim'in A Milli Takıma almasının ardından herkesin tanıdığı Çağlar Söyüncü'yü istediğini söyledi. Resmi siteden açıklama yapan Özkan, Fikret Orman'a, oyuncuları ile A takımda en az 1 yıl oynama üzerine bir sözleri olduğunu belirttiğini ve sezon sonu için söz verdiğini kaydetti.

İŞTE ALTINORDU'NUN YAPTIĞI AÇIKLAMA...

"BAŞKANIMIZ Seyit Mehmet Özkan, genç oyuncumuz Çağlar Söyüncü ile ilgili Beşiktaş Başkanı Sayın Fikret Orman ile yapılan görüşmeyi tüm detaylarıyla açıkladı.

Özkan, bu görüşmenin detaylarını şu şekilde verdi: “11 Kasım Çarşamba günü Sayın Fikret Orman beni aradı ve Altınordu’da yaptığımız çalışmalarla ilgili tebrik etti.

Ben de, kendisinin yepyeni bir Beşiktaş yarattığını söyleyip; Veli, Olcay, Oğuzhan ve Gökhan gibi genç oyuncularla Beşiktaş’ı izlemenin keyif olduğunu ifade ettim.

Hemen ardından Çağlar Söyüncü konusu gündeme gelince ben, (Bizim çocuklarımızla bir yeminimiz var. En az 1 sezon Altınordu A Takım forması giymeden bir yere gitmek yok. İnşallah sezon sonu görüşürüz) dedim. Bu sistemi kurallar ve ilkelerle yönetmezsek un ufak edileceğimizi de vurguladım.

Bunun üzerine Şenol Hoca’nın Çağlar’ı oynatmak istediğini, dışarıda ise (Biz bu işi bitiririz) şeklinde konuşanların olduğunu belirtince, yeminimizin bir misyonun, büyük bir çabanın karşılığı olduğunun altını çizip dışarıda konuşulanların ise geçersiz olduğunu bildirdim.

Bunu saygıyla karşıladı ve sezon sonu Beşiktaş Kulübü’ne öncelik tanınmasını istedi, kabul ettim.

Yapılan tüm görüşme bundan ibarettir"
Yorumlar (4)
Naci 5 yıl önce
Sanki Ronaldo dan soz aldi. Bu adam okadar ufak isler pesinde kosuyor ki geldiginden beri, ne diyeyim bilmiyorum!
Yamakasi 5 yıl önce
Madem iyi oyuncu neden şimdiden reklam ediyorsunuz, Salih Uçan transferi gibi bunu da Fener alsın da görün siz, iş bilmezler, amatörler.
Yamakasi 5 yıl önce
Yürüyün gidin, başka oyuncu mu kalmadı, yuh be size, yabancı sınırı kalktı daha halen nelerin peşindesiniz, Şenol Güneş de bu adamı istemiş, çapsız yönetimin çapsız antrenörü.
aslanavcisi 5 yıl önce
sıradan bir futbolcu bu çağlar defansif yönleri fena değil ama top ayağına yakışıyormu derseniz hayır derim bunu şenol hoca alırsa defans oynatır çünkü ön libero oynayacak kapasitede değil.