Besic ve İnler'in menajerleri geliyor

Ozan Tufan dışında orta saha için Gökhan İnler ve Muhammed Besic ile ilgilenen Beşiktaş, oyuncuların menajeriyle görüşme yapacak.

FUTBOL 11.08.2015, 02:49
3596
Besic ve İnler'in menajerleri geliyor

Hem takıma yeni katılan oyuncular hem de eski oyuncuların, istek ve çalışma arzusundan oldukça memnun olan Şenol Güneş, orta sahaya yapılacak takviyenin ardından takımın tam istediği şekilde olacağını dile getirdi.

Orta sahaya yapılacak transfer çalışmaları da tüm hızıyla devam ediyor.Siyah-beyazlı yönetimde dış ilişkilerden sorunlu yönetim kurulu üyesi Erdal Torunoğulları, Gökhan İnler'in menajeri Dino Lamberti ve Muhammed Besic'in menajerliğini yapan babası ile bu hafta içinde İstanbul'da biraraya gelecek. Shalke ile anlaşamayan Gökhan ve Besic'in durumları bu görüşmelerden sonra netleşecek.

 

 

Kaynak: Fotospor

Yorumlar (5)
black eagle @ black sea 6 yıl önce
Gökhan zaten tartışılmaz, ama bu besiç müthş futbolcu, tam aradığımız oyuncu profili... ozan bunun yanında tıraş, ancak ayakkabısını siler !!!
necsoy 6 yıl önce
Ozan şişirilmeye devam ediyor..Kiev'deki eleman,bu iki oyuncu hatta Murat Duruer dahi bizim orta alanda çok faydalı olur..sırf FB ve GS'ye çalım attık demek için üç katı para ödemek çok saçma bence!!!
soner 6 yıl önce
Besiç Ozandan daha nitelikli. Daha hızlı, kıvar ve jilet gibi. Oyunun yönünü bir anda çevirebiliyor. Tek eksisi fazla agresif, çok kart görüyor. Ama hem stoper hem de sağ bekte de oynuyor olması büyük avantaj, ersan ve Rudolfonun ağırlığına çözüm olur. hala olgunlaşma döneminde, Güneş daha geliştirebilir. ingiltere deneyimi onu Ozandan daha öne çıkarır. Hamburg alt yapısı, Alman U19 milli. Eh, tecrübe ve özgüven bunda da var. Kaçırılmamalı. İnler de alınırsa sadece Kale açık kalır ...
Turfan 6 yıl önce
7 milyon ozana verileceğine bu 2si alınır.
blackStyle 6 yıl önce
ikisi birden çok süper olur. ortasaha çok dişli ve sert olur veli de bir an önce katılırsa lokum lokum