Ben müthiş sağ ayağımla attım

Beşiktaş'ın 1461 Trabzon'u 1-0 mağlup ettiği maçın sonrasında Cenk Tosun açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş'ın 1461 Trabzon'u 1-0 mağlup ettiği maçta galibiyet golünü atan Cenk Tosun ve Olcay Şahan açıklamalarda bulundu.


Cenk Tosun, Olcay'a gönderme yaparken; "Kamp döneminden geçtik, bacaklarımız yorgundu. Şu 2 maçtan ders çıkarmamız lazım. Böyle maçlar olacak, ama galip gelmeyi bildik, önemli olan buydu. Gruptan lider olarak çıkmak istiyoruz. Olcay 'müthiş sol ayağımla' diyor, ben 'müthiş sağ ayağımla' koydum bugün" ifadelerini kullandı.


Olcay ise, lige öncelik verdiklerini kaydederken; "Bu 2 maça lige hazırlık olarak baktık. Tabii ki kupa maçları önemli, ama öncelik lig bizim için. Grupta lider olmak istiyoruz. Trabzon takımı iyi bir takım, iyi mücadele ettiler. Onları tebrik etmek istiyorum. Stoper hariç her yerde oynadığım için sol bek oynamak beni zorlamadı. Hocam beni nerede oynatırsa, elimden geleni yapmaya çalışıyorum." diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 14 Ocak 2016, 22:56
YORUM EKLE
YORUMLAR
ÖMER CAN
ÖMER CAN - 3 yıl Önce

Q17 hakkını yeme ulan sana topu kapan raqkıpten getiren Q17 gokhan adan gibi pas attı oda sana verdi sadece göhkana kaldsa gördük o pası atamazdı ayagındaki btopları aldıran adam