Ben Asla Sorun Etmem

Beşiktaş'ın Hırvat çalıştırıcısı Slaven Bilic, basın toplantısı düzenledi.

FUTBOL 19.08.2015, 11:56
164
Ben Asla Sorun Etmem

 "İbrahim Üzülmez büyük bir oyuncu, Beşiktaş efsanesi olmuş bir isim. Kendisiyle ilgili gerekli bilgileri aldım. Kulüpte onun bulunmasını ben asla sorun etmem. Onun bize katkısı olacaksa bundan ben mutluluk duyarım. Ancak, benim teknik ekip noktasında bir memnuniyetsizliğim yok. Onlarla devam etmek istiyorum. İbrahim Üzülmez gibi bir isim  farklı  pozisyonda bize katkı yapacaksa onun burada bulunması beni rahatsız etmem. Ben bundan mutluluk duyarım."


"Bu konuyla ilgili notlar aldım. Sıradan, basit bir konu değil. Burada jüri önünde hesap veriyormuş hissine girmek istemem. Bazılarının ailem ve benim hakkımda yazdığı haberlerden haberdarım. Bunlar çok ayıp şeyler. Burada yazılıp çizilenler, bunlar benim kişiliğime saldırıdır. Bunu kabul etmem, hoşgörü göstermem mümkün değil. Bunlar ben de ister istemez şöyle bir endişe yaratıyor, hayatım boyunca oluşturduğum bir imaj var. Bunları yapanlar utanmaz insanlar.

"Bunları yapanların menfaati nedir bilmiyorum. Belki de bunların yazacakları şeyler yok, sayfaları boş kalıyor belki. Bunları dert etmiyorum. İnsanlara teker teker açıklama yapmak zorunda değilim. Bununla ilgili başa çıkabildiğim kadar çıkarım. Gücüm yetmezse başka tedbirler alırım. Tek bir şey için çalıştım bugüne kadar, takımı daha  başarılı  yapabilmek ve takımı daha yukarıya taşıyabilmek."

Yorumlar (0)