Bazen böyle maçlar olur

Tomas Sivok: ‘Kaybedilmiş hiçbir şey yok’

FUTBOL 10.05.2015, 21:54
871
Bazen böyle maçlar olur

“Bazen böyle maçlar olur. Maça iyi başladık. Golü erken bulduk. Pozisyonlarımız oldu. Rakibe pozisyon vermezken bir şans golü yedik. İkinci yarı kontrolümüzde geçti. Çok denedik ama atamadık. Kaybedilmiş hiçbir şey yok. Kalan maçlarımızı kazanıp ligi en üst seviyede bitirmek istiyoruz.”

Yorumlar (27)
eses eses 5 yıl önce
su mallara sezonun sonunun yaklastigini biri hatirlatsin
iranlı 5 yıl önce
hocanda iş yok senin hocanda...
serkanatlı 5 yıl önce
son 3 maç ve kalan 4 maç gays maçını çık stratejini maça başlarken çık parçala diye başlamalıyız gol yiyebiliriz ama fazla atmalıyız.biz sakin başlayıp son dakikalarda karşı takımları eziyoruz ama stresimizi yenip gol atamıyoruz.halbuki çık paramparça et diyeceksin.ayrıca ligin başında deli gibi formda olan futbolcularımız ligin sonunda böyle olmalı hatta daha iyi olmalısınız.olcay mesela ligin bitimine 8 maç kala düğün planı olabilir mi profesyonel sporcusun 2 ay beklemek bu kadar mı zor? lig bitsin yap düğününü.olcay,pektemek berbattı,demba ba yoktu!geri kalan herkese emekleri için teşekkürler.en avantajlı konumdan en avantajsız konuma geldik.ligin sonlarında maçları en son oynamak en zorudur-fikstür de hep bize en zoru denk gelir kimse ses çıkarmaz.çok zor sezonu inşallah şampiyon bitiririz ama artık çok zor gibi.
fatih 5 yıl önce
her sene aynı terane hazır kıta şampiyonluk hedefiyle sezona giriyoruz ya sakatlanmaların fazlalığından yada hocanın boktan maç yönetimleriyle kupa gidiyor bugün gene hoca olacak bozuntu çocuğu opareyi oynatmadı karşılığını böyle aldı mustafa olcay serdar ısrarı nedir ya olcayın yerine kerim mustafa yerine cenk ersan yerine atınç serdarın yerinede opareyi monte et yeter ya ama artık geçti sen monte edene kadar gene ilk 2 sıra gitti çare takımı ve ligi tanıyan hocalarda
AOK 5 yıl önce
Bundan sonra puan kaybedecek tek takim Besiktastir GS ve FB kolay kolay bu vakitten sonra puan kaybetmez..
AOK 5 yıl önce
Besiktasi sampiyon yapacak Kilit Adam Opareydi Bilic o hatayi bu macta yapti.. Sampiyonluk Besiktas icin cok uzak ama 3. lük garanti..
alıntı'' '' melo ya kapak 5 yıl önce
la aok seni takip ediyom bi akilli lafin yok aqyim arabanin motoru dururkene eksozuyla ugrasan geri zekalilardansin
AOK 5 yıl önce
ALINTI ;Iste senin gibi geri zekalilarin coklugu Yüzünden BEsiktas bu halde.. Opare oynasa Besiktas bu kadar kolay gol yemeyecekti ve Antep acildikca acilacakti. Antep acildikcada Besiktas farka gidecekti.. Besiktas Opareyle oynasin, 10 Mac yapsin G. Anteple, 10 undada TEK bir PUAN vermez..Senin gibi basit düsnenlerin coklugu yüzünden Türk Futbolu bu hallerde.. YAZIK..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın