Bazen böyle maçlar olur

Tomas Sivok: ‘Kaybedilmiş hiçbir şey yok’

Bazen böyle maçlar olur

“Bazen böyle maçlar olur. Maça iyi başladık. Golü erken bulduk. Pozisyonlarımız oldu. Rakibe pozisyon vermezken bir şans golü yedik. İkinci yarı kontrolümüzde geçti. Çok denedik ama atamadık. Kaybedilmiş hiçbir şey yok. Kalan maçlarımızı kazanıp ligi en üst seviyede bitirmek istiyoruz.”

YORUM EKLE
YORUMLAR
eses eses
eses eses - 4 yıl Önce

su mallara sezonun sonunun yaklastigini biri hatirlatsin

iranlı
iranlı - 4 yıl Önce

hocanda iş yok senin hocanda...

serkanatlı
serkanatlı - 4 yıl Önce

son 3 maç ve kalan 4 maç gays maçını çık stratejini maça başlarken çık parçala diye başlamalıyız gol yiyebiliriz ama fazla atmalıyız.biz sakin başlayıp son dakikalarda karşı takımları eziyoruz ama stresimizi yenip gol atamıyoruz.halbuki çık paramparça et diyeceksin.ayrıca ligin başında deli gibi formda olan futbolcularımız ligin sonunda böyle olmalı hatta daha iyi olmalısınız.olcay mesela ligin bitimine 8 maç kala düğün planı olabilir mi profesyonel sporcusun 2 ay beklemek bu kadar mı zor? lig bitsin yap düğününü.olcay,pektemek berbattı,demba ba yoktu!geri kalan herkese emekleri için teşekkürler.en avantajlı konumdan en avantajsız konuma geldik.ligin sonlarında maçları en son oynamak en zorudur-fikstür de hep bize en zoru denk gelir kimse ses çıkarmaz.çok zor sezonu inşallah şampiyon bitiririz ama artık çok zor gibi.

fatih
fatih - 4 yıl Önce

her sene aynı terane hazır kıta şampiyonluk hedefiyle sezona giriyoruz ya sakatlanmaların fazlalığından yada hocanın boktan maç yönetimleriyle kupa gidiyor bugün gene hoca olacak bozuntu çocuğu opareyi oynatmadı karşılığını böyle aldı mustafa olcay serdar ısrarı nedir ya olcayın yerine kerim mustafa yerine cenk ersan yerine atınç serdarın yerinede opareyi monte et yeter ya ama artık geçti sen monte edene kadar gene ilk 2 sıra gitti çare takımı ve ligi tanıyan hocalarda

AOK
AOK - 4 yıl Önce

Bundan sonra puan kaybedecek tek takim Besiktastir GS ve FB kolay kolay bu vakitten sonra puan kaybetmez..

AOK
AOK - 4 yıl Önce

Besiktasi sampiyon yapacak Kilit Adam Opareydi Bilic o hatayi bu macta yapti.. Sampiyonluk Besiktas icin cok uzak ama 3. lük garanti..

alıntı'' '' melo ya kapak
alıntı'' '' melo ya kapak - 4 yıl Önce

la aok seni takip ediyom bi akilli lafin yok aqyim arabanin motoru dururkene eksozuyla ugrasan geri zekalilardansin

AOK
AOK - 4 yıl Önce

ALINTI ;Iste senin gibi geri zekalilarin coklugu Yüzünden BEsiktas bu halde.. Opare oynasa Besiktas bu kadar kolay gol yemeyecekti ve Antep acildikca acilacakti. Antep acildikcada Besiktas farka gidecekti.. Besiktas Opareyle oynasin, 10 Mac yapsin G. Anteple, 10 undada TEK bir PUAN vermez..Senin gibi basit düsnenlerin coklugu yüzünden Türk Futbolu bu hallerde.. YAZIK..