Bayram Hediyesi Feyenoord Zaferi

Vardar: “İyi bir takım olma yolunda önemli bir aşamadan geçtik. Takım çok iyi kaynaştı. İnşallah Beşiktaşlılar’a Feyenoord maçında bayram hediyesi vereceğiz.

Bayram Hediyesi Feyenoord Zaferi

BEŞİKTAŞ Futbol A takımdan sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Mete Vardar Feyenoord maçı öncesi takımın durumunu AKŞAM’a değerlendirdi, camiaya umut dolu mesajlar verdi: “Beşiktaşlılar’ın bayramını kutluyorum. Çok önemli bir dönemden geçiyoruz. Bu anlamda herkesi birlik, beraberliğe çağırıyorum. İyi bir takım olma yolunda önemli bir süreç geçiriyoruz. İyi yoldayız. Her iki kamp dönemi de iyi gitti. Takım içindeki yeni gelen arkadaşlar, gençler daha önce takımda bulunan tecrübeli arkadaşlar oldukça iyi kaynaştılar.

EN ÇOK BİZ GURUR DUYARIZ

Açıkçası ben böyle bir takımda yöneticilik yapmaktan gurur duyuyorum. İnşallah bu birlik beraberliğimizi saha sonuçlarına da yansıtırız. Bütün Beşiktaşlılar’a bayram hediyesi vermiş oluruz. Bundan da Beşiktaş’ı seven hem bir taraftar hem yöneticisi olarak en büyük gururu ve mutluluğu bizler duyarız.

Beşiktaşlı sahip çıkar

VARDAR, Beşiktaşlılar’ın kombinelere ilgi göstermemesini de şöyle yorumladı: “Beşiktaş taraftarı çok cefakardır. En kötü zamanında desteklemişlerdir. Geçen sezonun başında da bildiğiniz gibi bu tip söylemler vardı. ‘Kombineler, formalar düşük’ diye. Bu zaman içinde görülecektir ki, bu gerçek değil. Tüm Beşiktaşlılar her zaman olduğu gibi takıma sahip çıkacaktır. Geçen sezon başında Antep maçında 50 bin, Trabzon maçında tamamı dolu. Eminim Feyenoord maçı Atatürk Olimpiyat Stadı’nda dolu olacaktır.Bu böyle olacaktır.”

Demba Ba 40 yıllık Beşiktaşlı gibi

METE Vardar, Demba Ba’nın kısa sürede Beşiktaş’a uyum sağladığını belirterek, gözlemlerini şöyle dile getirdi: “Demba Ba tabi ki çok kaliteli bir oyuncu. Sanki birkaç yıldır. Bu takımda gibi. Arkadaşlarıyla uyum içnide. Demba Ba oynar, Mustafa oynar, Cenk oynar. Kim oynarsa oynasın çok fazla katkısı olur. Kişilerden çok takımın kazanması önemli. Galip gelmemiz önemli.”

Kurbanla başladılar

KURBAN keserek Feyenoord maçının İstanbul’daki hazırlıklarına başlayan Beşiktaş’ta Ömer Şişmanoğlu, Cenk Gönen ve Veli Kavlak sabah idmanına katılmadı. Kartal bu sabah özel uçakla Hollanda’ya gidecek. Kartal saat 20.00’de maçın oynanacağı statta bir antrenman yapacak. İdmandan önce de Teknik Direktör Bilic bir basın toplantısı düzenleyecek.

Kaynak aksam.com.tr

YORUM EKLE
YORUMLAR
Cevat prekazi
Cevat prekazi - 5 yıl Önce

Bakin su yazimi bir kenara saklayin.Fikret ormanin fakir edebiyati ile meydana getirdigi bu 2. Sinif kadro ilk maci 2 farkla kaybeder! Sonra yoneticiler diyecekki Istanbulda isi bitiririz.Taraftari kandirip stada cekmek icin! 2. Macta berabere bitecek ve besiktas elenecek! O zaman neler olacak acaba!

tekaüt kartal
tekaüt kartal - 5 yıl Önce

Cevat prekazi,sana mı kaldı Beşiktaş'ı,Başkanını transferlerini, alacağı skorları eleştirmek ?
RENKLİ ,SEN ETEK ALTINDAN ÇIKMAYI UNUTMUŞSUN.UZAAAAA :-(

Akynk
Akynk - 5 yıl Önce

Aptala pardon prekaziye malum olurmuş,skoru biliyor...

aytac kartal
aytac kartal - 5 yıl Önce

Cevat prekazi salagı defol git sen kedilerin sayfasında cin conların nasıl madara olacağını yaz geri zekalı siktir git.....

izmirli
izmirli - 5 yıl Önce

eldeki kadroyu eleştirmek boş çünkü maça eldekiler çıkacak ve de bu kadar da kötü kadromuz yok sadece eksikler var.2.maça kadar acil,Töremi olur bilmem bir kanat,10numara ve sağbek lazım.Elde tuka ettiğimiz sivok adı geçenlerin çoğundan iyi.Galibiyet bayram hediyesi olur.Unutmadan cinconun kadrosu ile fark yok hatta hatta,biroğuzhan bir olcay(beyenmeyip çok eleştirsekte)bir ismail yok aynı şey fb için de geçerli bir pektemet,bir cenk,beğenilmeyen ömer bile onlarda yok.daha saymadığım kerim ve veli varki 2 ezeli rakiptede yok.Yabancılardan Ba,Atiba,Sivok vb.bunlarda yok.Sivok için hemen fbliler alves diyecekte avrupa maçlarında 1dakika sahada tutmaz hakemler bakmayın ligde koruyorlar.tabi bunları söylerken gerçekçi olarak bizimde eksiklerimiz var sağbek ve 10numara(törenin alındığını varsaydım)herkese iyi bayramlar

Mehmet Varol
Mehmet Varol - 5 yıl Önce

Cevat efendi saçmalamış.. Lakin, doğru bir noktaya da değinmiş.. Maalesef ki bu söylemler, yöneticilerimizin başarısızlıklarını örtme çabasından başka bir şey değil. Bilmukabele İzmir'li kardeşim, inşa Allah cümlsine..