''Başkan Messi ile görüşmeye gidecek''

Fikret Orman'ın basına yönelik "Beşiktaş Messi'yi alıyor diye yazınca algı oluşuyor" demesi üzerine Şenol Güneş, "Söyledim. Başkan görüşmeye gidecek" diye espri yaptı.

FUTBOL 24.10.2015, 20:54 24.10.2015, 21:43

 Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde düzenlenen basın toplantısında konuştu. Orman, Beşiktaş Futbol A Takımı'nın kullandığı BJK Nevzat Demir Tesisleri yenilendiğini vurguladı.

Tesislerde bir yatırıma ihtiyaç duyulduğunu aktaran Orman, "Hocamızın fikirlerini de alarak burayı yaşanabilir hale getirdik. Vodafone Arena'nın zemini hibrit olacak. Aynı antrenman koşullarının oluşması için buraya da yatırım yaptık. Yaklaşık 10 gün içinde takımımız hibrit sahada antrenman yapacak" şeklinde görüş belirtti.
Fikret Orman, tesislerdeki binanın modernize edildiğini, odalar, klimalar, mobilyalar, yemekhane, ofisler ve toplantı odalarının elden geçirildiğini anlatarak, yaklaşık 5 milyon lira yatırım yaptıklarını, gelecek yaz da 3 milyon liranın üzerinde yatırım planladıklarını söyledi.
Beşiktaş Kulübü'nün meşale yakıldığı için UEFA'dan para cezası aldığına dikkati çeken Orman, siyah-beyazlı taraftarları maça gelme ve duyarlı olmaya davet etti.
Kulübün basınla ilişkisine değinen Beşiktaş Başkanı, gazetecilerin işine saygı duyduklarını belirterek, "Hepiniz bizim kardeşimizsiniz. Size ne kötü laf söyledik ne de bir harekette bulunduk. Hiç kimseye bir gün ne tesisi ne de maçımızı kapatmışızdır" dedi.
"Messi ayarında futbolcularımız var"
Fikret Orman'ın basına yönelik "Beşiktaş Messi'yi alıyor diye yazınca algı oluşuyor" demesi üzerine Şenol Güneş, "Söyledim. Başkan görüşmeye gidecek" diye espri yaptı.
Başkan Orman, bunun üzerine, "Bizim o ayarda oyuncularımız var. Oğuzhan çok önemli bir yıldız. Tolgay, Veli, Gökhan var. İsmail önemli bir çıkışta. Son maçlarda Necip'in performansından memnun kaldım. Kalecimiz Tolga üzerine koyarak gidiyor. Çok önemli yıldızlarımız var. Bir süre sonra Beşiktaşlı oyuncular çok büyük transfer paralarıyla, bizim ayarımızdaki Real Madrid, Barcelona gibi kulüplere gider" değerlendirmesinde bulundu.KAYNAK: A.A
Loading...
Yorumlar (1)
Bülent 4 yıl önce
Kusura bakma baskan kimse real barca ayarinda degil.