Balotelli için kiralık teklifi

Beşiktaşlı yönetici Erdal Torunoğulları'nın daha önce Başkan Fikret Orman'la bir araya gelen Mario Balotelli'nin menajeri Raiola ile yeniden buluştuğu bildirildi.

Balotelli için kiralık teklifi

Beşiktaşlı yönetici Erdal Torunoğulları'nın daha önce Başkan Fikret Orman'la bir araya gelen Mario Balotelli'nin menajeri Raiola ile yeniden buluştuğu bildirildi. Siyah-beyazlı yöneticinin, Raiola ile birlikte Liverpool'dan Balotelli'nin kiralanma işlemleri için çalışma başlattığı belirtildi. Torunoğulları'nın ilk etapta 4 milyon sterlin'lik satın alma bedeli teklif edeceği, ardından kiralama teklifi sunacağı öğrenildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
SENCER
SENCER - 3 yıl Önce

roma DOUMBIA yı satacak diye bir haber okudum geçen. Neden bu adam düşünülmez anlamıyorum. Her sene diyoruz atanla tutan iyi olsun diye. Yine ne atanımız var ne tutanımız. Harcayın artık Dembadan gelen parayı. Üç bacaklı bir forvete.

besiktasasigi
besiktasasigi - 3 yıl Önce

Sencer doumbia ya gidilmedigini kim.soyledi adamlar cok para istedi gs su kadar verdi ona gore teklif verin diye bi kelime kullanmislar. Fikret ormani sevmiyosunuz biliyorum ama abi adam isini cidden iyi ve guzel yapiyo

SENCER
SENCER - 3 yıl Önce

başkanla bir sorunum yok kardeş, hatta transfer politikasını beğeniyorum. gs nin bizden önce romaya gitmesi daha vahim. Burak-Umut-Podolski var, adamlar çıtayı nereye koymuşlar düşün. Ne kadar isteyebilirler 5-6-7 ??? 13 milyonun 6 sı oraya harcanabilr diye düşünüyorum. haksız mıyım?

grkan
grkan - 3 yıl Önce

10 istemişler diye duydum, q7 zaten çok ucuza geldi, ortasahaya serdarı devşirecekler, rhodolfo zaten ersandan bile ucuz, beck 1.7 laf etmeye degmez, ama forvete pahalı bir oyuncu alınmalı, umarım bu cisse olmaz cenki tercih ederim cisseye

BJK2013
BJK2013 - 3 yıl Önce

başkan onu 6 ya alır :) aslında biraz sabredebilsek hazırlık kampları sonrası bir sürü yıldız ucuzluzcak. Ah bu mahalle baskısı.

CastieL
CastieL - 3 yıl Önce

Formasını alamazsın. Livepool 18 M € istedi bu iş kapandı :)

GERCEK KARTAL
GERCEK KARTAL - 3 yıl Önce

BU ADAM BESIKTAS ICIN TASLARIN YERINE OTURMASI DEMEKDIR !
BEYENMEYEN BIZDEN OLAMAZ !