Balotelli için kiralık teklifi

Beşiktaşlı yönetici Erdal Torunoğulları'nın daha önce Başkan Fikret Orman'la bir araya gelen Mario Balotelli'nin menajeri Raiola ile yeniden buluştuğu bildirildi.

FUTBOL 21.07.2015, 03:18
2090
Balotelli için kiralık teklifi

Beşiktaşlı yönetici Erdal Torunoğulları'nın daha önce Başkan Fikret Orman'la bir araya gelen Mario Balotelli'nin menajeri Raiola ile yeniden buluştuğu bildirildi. Siyah-beyazlı yöneticinin, Raiola ile birlikte Liverpool'dan Balotelli'nin kiralanma işlemleri için çalışma başlattığı belirtildi. Torunoğulları'nın ilk etapta 4 milyon sterlin'lik satın alma bedeli teklif edeceği, ardından kiralama teklifi sunacağı öğrenildi.

Yorumlar (7)
SENCER 5 yıl önce
roma DOUMBIA yı satacak diye bir haber okudum geçen. Neden bu adam düşünülmez anlamıyorum. Her sene diyoruz atanla tutan iyi olsun diye. Yine ne atanımız var ne tutanımız. Harcayın artık Dembadan gelen parayı. Üç bacaklı bir forvete.
besiktasasigi 5 yıl önce
Sencer doumbia ya gidilmedigini kim.soyledi adamlar cok para istedi gs su kadar verdi ona gore teklif verin diye bi kelime kullanmislar. Fikret ormani sevmiyosunuz biliyorum ama abi adam isini cidden iyi ve guzel yapiyo
SENCER 5 yıl önce
başkanla bir sorunum yok kardeş, hatta transfer politikasını beğeniyorum. gs nin bizden önce romaya gitmesi daha vahim. Burak-Umut-Podolski var, adamlar çıtayı nereye koymuşlar düşün. Ne kadar isteyebilirler 5-6-7 ??? 13 milyonun 6 sı oraya harcanabilr diye düşünüyorum. haksız mıyım?
grkan 5 yıl önce
10 istemişler diye duydum, q7 zaten çok ucuza geldi, ortasahaya serdarı devşirecekler, rhodolfo zaten ersandan bile ucuz, beck 1.7 laf etmeye degmez, ama forvete pahalı bir oyuncu alınmalı, umarım bu cisse olmaz cenki tercih ederim cisseye
BJK2013 5 yıl önce
başkan onu 6 ya alır :) aslında biraz sabredebilsek hazırlık kampları sonrası bir sürü yıldız ucuzluzcak. Ah bu mahalle baskısı.
CastieL 5 yıl önce
Formasını alamazsın. Livepool 18 M € istedi bu iş kapandı :)
GERCEK KARTAL 5 yıl önce
BU ADAM BESIKTAS ICIN TASLARIN YERINE OTURMASI DEMEKDIR !
BEYENMEYEN BIZDEN OLAMAZ !