Balanta çıkarması

Beşiktaş yönetimi, 22 yaşındaki Kolombiyalı Eder Balanta'nın Yunan menajeriyle İstanbul'da ilk görüşmesini yaptı.

 Rhodolfo'nun yanına Eder Balanta'yı alarak "Zago-Ronaldo" ikilisini yakalama amacındaki Beşiktaş'tan ilk hamle geldi. Dış ilişkiler sorumlusu Erdal Torunoğulları, Kolombiyalı oyuncunun Yunan menajeri Manousos Farantakis'i İstanbul'a davet etti. Yunan menajere Balanta'nın Beşiktaş'a gelmesi durumunda kendisine ödenecek rakamdan, Türkiye'de bulacağı ortama kadar tüm detayları anlattı. Balanta'nın İtalya veya İspanya 'yı seçebileceğini ama İstanbul'a gelmesi durumunda daha üst seviyeye daha kolay atlayabileceğini iletti.KAYNAK: FOTOMAÇ

Güncelleme Tarihi: 18 Ekim 2015, 12:57
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yemezbey
Yemezbey - 4 yıl Önce

Bize tecrübeli biri lazım artık, ya tutarsa diye 7 tane bek alındı, hepsi birbirinden çöp, hiçbiri büyük takım oyuncusu değil, stoper transferini bari düzgün yapın.

Yemezbey
Yemezbey - 4 yıl Önce

Bize tecrübeli biri lazım, ya tutarsa diye 7 tane bek alındı, hepsi birbirinden çöp, hiçbiri büyük takım oyuncusu değil, stoper transferini bari düzgün yapın.

Yemezbey
Yemezbey - 4 yıl Önce

Bize tecrübeli biri lazım, ya tutarsa diye 7 tane bek alındı, hepsi birbirinden çöp, hiçbiri büyük takım oyuncusu değil, stoper transferini bari düzgün yapın.

duvarcı usta
duvarcı usta - 4 yıl Önce

balanta tam bizim istedigimiz stoperlerden en iyisi kolimbia lılar saglam olur sen endişelenme yemezbey kardeşim

Slck
Slck - 4 yıl Önce

Ne yapın edin alın su adamı. 2 seneye çok iyi fiyata satarız,satilmazsa 10 sene 1 stoperi garanti ye alırız

Tango.ulas
Tango.ulas - 4 yıl Önce

Balanta gelecegi olan bi oyuncu ve her acidan karli bi is olur besiktasimiz icin

Ahmet aydoğan
Ahmet aydoğan - 4 yıl Önce

FM cıler balantayı iyi bilir depay wonder kıd dı ve efsane futbolcu oluyordu fmde şimdi manuda mangala çok fena defans oluyordu şimdi cıtyde enes ünal en iyi forvetlerden oluyordu sımdı cıtyde luke shaw en iyi sol bek oluyordu manuda ve balanta en iyi defanslardan biri oluyor 5 yıldızlı oyuncu 45 milyon euroya reale satmıstım fmcıler bilir. Hatta pione sisto adama traore kaleci rullı yada scuffet bunlar fmnın wonderkıdlerı ve gelecekte de goreceksınız büyük takımlarda oynayacaklar.