Avusturyalı Yıldız Beşiktaş'a

Bild Gazetesi, Beşiktaş'ın Julian Baumgartlinger'i istediğini yazdı.

FUTBOL 12.04.2015, 10:19
2089
Avusturyalı Yıldız Beşiktaş'a

Werder Bremen'de forma giyen Sebastian Prödl'ün transferi konusunda çalışmalarını sürdüren Beşiktaş'ın diğer bir hedefinin de Mainz'da forma giyen bir başka Avusturyalı oyuncu Julian Baumgartlinger olduğu ortaya çıktı. Sezon sonu Mainz ile sözleşmesi bitecek olan 27 yaşındaki ön libero için siyah-beyazlıların rakiplerinin Werder ve Hannover ile Frankfurt olduğu bildirildi. 

 

PARA KAZANMAK İSTİYOR 


27 yaşındaki oyuncu kariyerinde önemli bir aşamaya geldi ve bu transferden iyi para kazanmayı hedefliyor. Almanya'da 1 milyon euro'nun altında kazanan Julian Baumgartlinger Beşiktaş'a gelirse 1.2 milyon Euro'yu cebine atacak.

Yorumlar (4)
ROKYOK 6 yıl önce
yabancı sınırlaması kalktı şimdi her ülkeden yaşı ilerlemiş YEREL yıldız adayı futbolcuları takıma toplarlar.
kutup yıldızımı 6 yıl önce
ne yıldızı sıızın yıldız anlayışınızı yıyım ben ya adam bıldıgın necıp
Qartalejma 6 yıl önce
bence kamerunlu senegalli nijeryalı oyunculardan kurulu oyuncularla takımı güçlendirmeliyiz artık yabancı konusunda sıkıntıda kalmadı.takımlarına dinamizim katan oyuncular genelde siyahi oyuncular olmakta.dünya devlerine bakın bi gelmiş geçmiş bütün kadrolarını inceleyin o kadroların içerisi hep siyahi oyuncularla doludur ve katkıları her zaman fazla olmuştur bence beşiktaşın yabancı oyuncu oynatma sıkıntısının kalktığı bu süreci bu anlamda iyi değerlendirmesi gerek.
ramo 6 yıl önce
bence hollandalı bir oyuncunun da beşiktaşa transfer edilmesi gerekir bir van hooijdonk bir dirk kuyt bir wesley sneijder i ele alacak olursak hollandalı oyuncularda türkiyede iyi işler çıkarıyorlar