Avrupa'da da Güneş açacak

Beşiktaş Teknik Direktörü futbolcularından Fenerbahçe galibiyetini unutmalarını istedi. Tecrübeli hoca, "Liderlik sevindirici. Ancak şimdi bizi Sporting Lizbon maçı bekliyor. Avrupa'da da grup liderliğini ele geçirmeliyiz" dedi.

FUTBOL 30.09.2015, 02:39 30.09.2015, 02:40
234

 Şenol Güneş rotayı Avrupa'ya çevirdi... Beşiktaş Teknik Direktörü futbolcularıyla bir görüşme yaparak, "Fenerbahçe'yi yenerek liderliği ele geçirmemiz hepimizi çok sevindirdi. Bizim için kader maçı olan önemli bir derbiden 3 puanla çıktığınız için sizi kutluyorum. Hak ettiğimiz bir galibiyet aldık. Gerçekten iyi mücadele ettiniz. Bu nedenle sevinmek hepinizin hakkı" dedi. Siyah-Beyazlı hoca artık Fenerbahçe maçının havasından sıyrılmaları gerektiğini vurgulayarak, "Önümüzde UEFA Avrupa Ligi'nde Sporting Lizbon ile oynayacağımız önemli bir karşılaşma var. Ayaklarımızın yere basmasını istiyorsak bu maçı kazanmalıyız. UEFA Avrupa Ligi'nde gruptan çıkmak için kendi sahamızda kazanmak önemli. Bu nedenle sizlerden ligi değil Sporting Lizbon maçını düşünmenizi istiyorum" diye konuştu.


HATALARIMIZDAN DERS ÇIKARMAK ZORUNDAYIZ
F.BAHÇE maçında kazanmalarına rağmen hala bazı hataların devam ettiğini oyuncularına aktaran Güneş, "Hatalarımızı düzeltmek zorundayız. Avrupa maçlarında yapılan hataların telafisi zordur. Sporting Lizbon bizim en ciddi rakiplerimizden biri. Kendi sahamızda oynayacağımız bu karşılaşmadan 3 puan çıkardığımız takdirde gruptan çıkma yolunda dev bir adım atacağız. Liderlik yolunda çok önemli bir adım atmak için kazanmalıyız" dedi.


KAYNAK : TAKVİM
Yorumlar (0)