Avcı: İnanılmaz kırılganız, kopmalar yaşıyoruz

Süper Lig'de Trabzonspor'a 4-1 mağlup olan Beşiktaş'ta teknik direktör Abdullah Avcı açıklamalarda bulundu.

FUTBOL 29.09.2019, 21:54 01.10.2019, 06:57
156

Süper Lig'de Trabzonspor'a deplasmanda 4-1 mağlup olan Beşiktaş'ta teknik direktör Abdullah Avcı açıklamalarda bulundu.

Muhabirin "Radikal kararlar almayı düşünüyor musunuz?" sorusuna Abdullah Avcı, "Ne ilgili radikal karar? Evet, şu anda hiç alışık olmadığımız ve yaşamadığımız bir süreç yaşıyoruz. Büyük takım refleksi göstermemiz lazım." yanıtını verdi.

İnanılmaz kırılganız, kopmalar yaşıyoruz

6 maç, genel durum hem Beşiktaş hem de benim mesleki anlamdaki performansım adına hiç alışık olmadığımız ve yaşamadığımız bir süreç. 3 deplasman, 10 gol. Geriye düşene kadar denge var, her şey var, geriye düşünce inanılmaz kırılganız, kopmalar yaşıyoruz.

"Beşiktaş taraftarının destek olması lazım"

Büyük takım refleksi gösterip kırılmamamız lazım. Alışık olmadığımız sürecin altından en iyi şekilde, çalışarak, mücadele ederek çıkacağız. Beşiktaş taraftarının destek olması lazım, zor günlerde hep destek olmuşlardır, esas olan Beşiktaş'tır.

Şu an zihinsel yorgunluk var, dinlenip bununla ilgili konuşup neden olanların üstesinden gelemediğimize bakacağız.

Fikret Orman önemli hizmetler yapmıştır. Şu an bir karar almıştır, o yönetim içindedir. Biz sahada nasıl hep beraber hareket ederiz, nasıl daha iyi oluruz tarafına bakacağız. Yönetimsel durumdur o, Beşiktaş bunu yaşamıştır hep, kendi içinde mutlaka çözeceklerdir.

Skorer

Yorumlar (1)
Sahin 2 yıl önce
Arkdaslar paralar nerde. Oyuncu als u zaman 4.0 di sonra 8.0 cikti simdik 6.2 de euro unutu taraftar. Fikret baskan ne yapsin. Transfer yapti hata saten belli. Q7 ve bir cok yildiz nasil yoladin sevmem. Paralar suclu baskan degil talihsizlik. Transfer tek suclu fikret baskan dir. Ik yaparken hakin verdim simdik dogru konusuyorum. Chamlionlar ligin gelen para transfer yapamazdi besiktas. Mecbure borclar gitti. Sorun firtina gibi takimi nasil bozmasi. Fikret baskan Adali kurbani oldu galiba. Adali geld bjk het gitti gun haha berbat oynama basladi. Ben Adali severim. Arkdaslar hoca ne yapsin transfer yonetim yapti. Mustafa denizle yildiz avci ya bittik oyuncular. Ben avci sevmem Q7 yoladi dige orhan ak icin. Gine sans verilsin derim